İzmir Atatürk 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: İzmir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İzmir Demirspor, İzmir Yolspor, Ülküspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

İzmir Sami Gider SAL D Grubu 1. Hafta 31/10/2021 13:30 Gri Sigorta Gültepespor 2-3 Dostgücü
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 1. Hafta 31/10/2021 16:00 İzmir Demirspor 2-2 Tezcan Grup Bozyakaspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 2. Hafta 07/11/2021 13:30 Dostgücü 3-0 Karabağlar Genç Yıldızspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 2. Hafta 07/11/2021 16:00 Karabağlar FK 2-1 İzmir Demirspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 3. Hafta 14/11/2021 13:00 Yapıcıoğlu Başdaşspor 3-1 Dostgücü
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 3. Hafta 14/11/2021 16:00 Ülküspor 1-3 Karabağlar FK
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 4. Hafta 21/11/2021 13:00 Gri Sigorta Gültepespor 0-0 Yapıcıoğlu Başdaşspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 4. Hafta 21/11/2021 16:00 Dostgücü 1-2 İzmir Demirspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 5. Hafta 24/11/2021 18:00 Yapıcıoğlu Başdaşspor 1-1 Karabağlar Genç Yıldızspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 6. Hafta 28/11/2021 13:30 Dostgücü 2-1 Tezcan Grup Bozyakaspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 6. Hafta 28/11/2021 16:00 Gri Sigorta Gültepespor 1-0 Ülküspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 7. Hafta 05/12/2021 15:00 İzmir Demirspor 2-2 Yapıcıoğlu Başdaşspor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 1.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Torosgücü 1-4 Viven Bornova FK
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 8. Hafta 12/12/2021 16:00 Gri Sigorta Gültepespor 0-3 Karabağlar FK
İzmir Sami Gider SAL C Grubu 7. Hafta 19/12/2021 14:00 Bornova Kanderespor 1-4 Özçamdibispor
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 1.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Torosgücü 3-2 Bieksper Hacırahmanlıspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 10. Hafta 26/12/2021 16:00 Dostgücü 1-1 Gri Sigorta Gültepespor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 11. Hafta 02/01/2022 16:00 Ülküspor 2-1 Tezcan Grup Bozyakaspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 12. Hafta 09/01/2022 12:00 Dostgücü 2-3 Yapıcıoğlu Başdaşspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 12. Hafta 09/01/2022 15:00 Gri Sigorta Gültepespor 1-2 Karabağlar Genç Yıldızspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 13. Hafta 16/01/2022 13:00 İzmir Demirspor 3-1 Dostgücü
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 13. Hafta 16/01/2022 15:00 Yapıcıoğlu Başdaşspor 2-0 Gri Sigorta Gültepespor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 14. Hafta 19/01/2022 15:00 Gri Sigorta Gültepespor 0-2 İzmir Demirspor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 15. Hafta 23/01/2022 14:00 Ülküspor 1-1 Gri Sigorta Gültepespor
İzmir Sami Gider SAL D Grubu 16. Hafta 30/01/2022 16:00 Dostgücü - Karabağlar FK
Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 1.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 Torosgücü - İscehisarspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design