Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
14/11/2020 | 13:00 | Doğukent Sahası | Çimentaş Elazığspor | 0 - 1 | Tuna Tarım Kırklarelispor | ||
14/11/2020 | 13:00 | Pendik İlçe Stadı | Siltaş Yapı Pendikspor | 3 - 5 | Vefa Group Vanspor FK | ||
14/11/2020 | 13:00 | Bodrum İlçe Stadı | Bodrumspor | 2 - 1 | Karacabey Belediyespor | ||
14/11/2020 | 13:00 | Kırşehir Ahi Stadı | Kırşehir Belediyespor | 0 - 1 | Sakaryaspor | ||
14/11/2020 | 13:00 | Serik İsmail Ogan Stadı | Serik Belediyespor | 0 - 3 | Eyüpspor | ||
14/11/2020 | 13:00 | Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi | Sivas Belediyespor | 0 - 0 | Etimesgut Belediyespor | ||
14/11/2020 | 13:00 | Turgutlu 7 Eylül Stadı | Turgutluspor | 2 - 1 | GMG Kastamonuspor | ||
14/11/2020 | 13:00 | Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı | Kardemir Karabükspor | 0 - 5 | 1922 Konyaspor | ||
02/01/2021 | 13:00 | Bayburt Genç Osman Stadı | Bayburt Özel İdarespor | 1 - 0 | Tarsus İdman Yurdu | ||
03/01/2021 | 13:00 | Çubuk İlçe Stadı | Mamak FK | 0 - 2 | Pazarspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Eyüpspor | 10 | 8 | 1 | 1 | 21 | 8 | 13 | 25 | ||
2. | Turgutluspor | 10 | 7 | 0 | 3 | 11 | 11 | 0 | 21 | ||
3. | Vefa Group Vanspor FK | 10 | 5 | 3 | 2 | 13 | 8 | 5 | 18 | ||
4. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 10 | 4 | 4 | 2 | 9 | 3 | 6 | 16 | ||
5. | Serik Belediyespor | 10 | 4 | 4 | 2 | 13 | 9 | 4 | 16 | ||
6. | Etimesgut Belediyespor | 10 | 4 | 4 | 2 | 9 | 5 | 4 | 16 | ||
7. | Sakaryaspor | 10 | 4 | 4 | 2 | 13 | 12 | 1 | 16 | ||
8. | Kırşehir Belediyespor | 10 | 4 | 3 | 3 | 7 | 6 | 1 | 15 | ||
9. | 1922 Konyaspor | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 6 | 8 | 14 | ||
10. | Karacabey Belediyespor | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 10 | 3 | 14 | ||
11. | Pazarspor | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 17 | -3 | 14 | ||
12. | Sivas Belediyespor | 10 | 3 | 4 | 3 | 17 | 13 | 4 | 13 | ||
13. | Tarsus İdman Yurdu | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 12 | ||
14. | Bayburt Özel İdarespor | 10 | 4 | 0 | 6 | 7 | 14 | -7 | 12 | ||
15. | Bodrumspor | 10 | 3 | 2 | 5 | 17 | 15 | 2 | 11 | ||
16. | Mamak FK | 10 | 3 | 2 | 5 | 7 | 15 | -8 | 11 | ||
17. | Siltaş Yapı Pendikspor | 10 | 3 | 1 | 6 | 14 | 15 | -1 | 10 | ||
18. | Çimentaş Elazığspor * | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 16 | -3 | 10 | ||
19. | GMG Kastamonuspor | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | 17 | -7 | 9 | ||
20. | Kardemir Karabükspor * | 10 | 0 | 1 | 9 | 3 | 26 | -23 | -2 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |