Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
18/03/2021 | 14:00 | Kırklareli Atatürk Stadı | Tuna Tarım Kırklarelispor | 2 - 1 | Çimentaş Elazığspor | ||
18/03/2021 | 14:00 | Tarsus İlçe Stadı | Tarsus İdman Yurdu | 1 - 2 | Bayburt Özel İdarespor | ||
18/03/2021 | 14:00 | Van Atatürk Stadı | Vefa Group Vanspor FK | 2 - 0 | Siltaş Yapı Pendikspor | ||
18/03/2021 | 14:00 | Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadı | Karacabey Belediyespor | 2 - 1 | Bodrumspor | ||
18/03/2021 | 14:00 | Sakarya Yeni Atatürk Stadı | Sakaryaspor | 1 - 1 | Kırşehir Belediyespor | ||
18/03/2021 | 14:00 | Eyüp İlçe Stadı | Eyüpspor | 1 - 1 | Serik Belediyespor | ||
18/03/2021 | 14:00 | Pazar İlçe Stadı | Pazarspor | 6 - 1 | Mamak FK | ||
18/03/2021 | 14:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 2 - 0 | Sivas Belediyespor | ||
18/03/2021 | 14:00 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | 1 - 1 | Turgutluspor | ||
18/03/2021 | 14:00 | Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı | 1922 Konyaspor | 2 - 0 | Kardemir Karabükspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Eyüpspor | 29 | 21 | 6 | 2 | 66 | 21 | 45 | 69 | ||
2. | Vefa Group Vanspor FK | 29 | 16 | 5 | 8 | 48 | 27 | 21 | 53 | ||
3. | Sakaryaspor | 29 | 14 | 11 | 4 | 46 | 29 | 17 | 53 | ||
4. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 29 | 13 | 11 | 5 | 42 | 24 | 18 | 50 | ||
5. | Kırşehir Belediyespor | 29 | 14 | 8 | 7 | 41 | 24 | 17 | 50 | ||
6. | Bodrumspor | 29 | 14 | 7 | 8 | 61 | 40 | 21 | 49 | ||
7. | Etimesgut Belediyespor | 29 | 14 | 7 | 8 | 46 | 25 | 21 | 49 | ||
8. | Turgutluspor | 29 | 15 | 3 | 11 | 39 | 40 | -1 | 48 | ||
9. | Serik Belediyespor | 29 | 11 | 11 | 7 | 44 | 38 | 6 | 44 | ||
10. | Karacabey Belediyespor | 29 | 11 | 7 | 11 | 35 | 33 | 2 | 40 | ||
11. | Tarsus İdman Yurdu | 29 | 10 | 9 | 10 | 44 | 41 | 3 | 39 | ||
12. | Pazarspor | 29 | 11 | 5 | 13 | 46 | 47 | -1 | 38 | ||
13. | Siltaş Yapı Pendikspor | 29 | 11 | 3 | 15 | 47 | 40 | 7 | 36 | ||
14. | Sivas Belediyespor | 29 | 8 | 12 | 9 | 42 | 37 | 5 | 36 | ||
15. | Bayburt Özel İdarespor | 29 | 10 | 3 | 16 | 36 | 49 | -13 | 33 | ||
16. | 1922 Konyaspor | 29 | 8 | 6 | 15 | 36 | 39 | -3 | 30 | ||
17. | GMG Kastamonuspor | 29 | 7 | 9 | 13 | 26 | 40 | -14 | 30 | ||
18. | Mamak FK | 29 | 6 | 6 | 17 | 28 | 83 | -55 | 24 | ||
19. | Çimentaş Elazığspor * | 29 | 7 | 5 | 17 | 37 | 58 | -21 | 23 | ||
20. | Kardemir Karabükspor * | 29 | 1 | 2 | 26 | 10 | 85 | -75 | 2 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |