Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
04/10/2020 | 14:00 | Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı | 1922 Konyaspor | 2 - 0 | Bodrumspor | ||
04/10/2020 | 14:30 | Van Atatürk Stadı | Vefa Group Vanspor FK | 1 - 0 | Sivas Belediyespor | ||
04/10/2020 | 15:00 | Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı | Kardemir Karabükspor | 1 - 3 | Çimentaş Elazığspor | ||
04/10/2020 | 15:00 | Serik İsmail Ogan Stadı | Serik Belediyespor | 4 - 1 | Bayburt Özel İdarespor | ||
04/10/2020 | 15:00 | Tarsus İlçe Stadı | Tarsus İdman Yurdu | 1 - 1 | Sakaryaspor | ||
04/10/2020 | 15:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 1 - 1 | Mamak FK | ||
04/10/2020 | 15:00 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | 0 - 1 | Kırşehir Belediyespor | ||
04/10/2020 | 15:30 | Eyüp İlçe Stadı | Eyüpspor | 0 - 2 | Karacabey Belediyespor | ||
04/10/2020 | 15:30 | Turgutlu 7 Eylül Stadı | Turgutluspor | 2 - 1 | Siltaş Yapı Pendikspor | ||
04/10/2020 | 15:30 | Kırklareli Atatürk Stadı | Tuna Tarım Kırklarelispor | 4 - 0 | Pazarspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Turgutluspor | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 9 | ||
2. | Serik Belediyespor | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 7 | ||
3. | Karacabey Belediyespor | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 7 | ||
4. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 5 | ||
5. | Tarsus İdman Yurdu | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 5 | ||
6. | Sakaryaspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | ||
7. | Etimesgut Belediyespor | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | ||
8. | Vefa Group Vanspor FK | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | ||
9. | Sivas Belediyespor | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 4 | ||
10. | Mamak FK | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 4 | ||
11. | Eyüpspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4 | ||
12. | Kırşehir Belediyespor | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | ||
13. | Siltaş Yapı Pendikspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 3 | ||
14. | Bodrumspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 3 | ||
15. | 1922 Konyaspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 3 | ||
16. | Bayburt Özel İdarespor | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 3 | ||
17. | Çimentaş Elazığspor * | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | ||
18. | GMG Kastamonuspor | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 1 | ||
19. | Pazarspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | -9 | 0 | ||
20. | Kardemir Karabükspor * | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | -9 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |