Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
10/10/2020 | 14:30 | Bayburt Genç Osman Stadı | Bayburt Özel İdarespor | 2 - 0 | Kardemir Karabükspor | ||
10/10/2020 | 14:30 | Doğukent Sahası | Çimentaş Elazığspor | 0 - 1 | Turgutluspor | ||
10/10/2020 | 14:30 | Pazar İlçe Stadı | Pazarspor | 2 - 0 | Vefa Group Vanspor FK | ||
10/10/2020 | 14:30 | Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi | Sivas Belediyespor | 0 - 0 | Serik Belediyespor | ||
10/10/2020 | 15:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Mamak FK | 1 - 1 | GMG Kastamonuspor | ||
10/10/2020 | 15:00 | Kırşehir Ahi Stadı | Kırşehir Belediyespor | 1 - 0 | 1922 Konyaspor | ||
10/10/2020 | 15:30 | Sakarya Yeni Atatürk Stadı | Sakaryaspor | 0 - 0 | Tuna Tarım Kırklarelispor | ||
10/10/2020 | 15:30 | Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadı | Karacabey Belediyespor | 3 - 0 | Tarsus İdman Yurdu | ||
10/10/2020 | 15:30 | Bodrum İlçe Stadı | Bodrumspor | 1 - 2 | Eyüpspor | ||
10/10/2020 | 15:30 | Pendik İlçe Stadı | Siltaş Yapı Pendikspor | 0 - 2 | Etimesgut Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Turgutluspor | 4 | 4 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 12 | ||
2. | Karacabey Belediyespor | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 10 | ||
3. | Serik Belediyespor | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 2 | 5 | 8 | ||
4. | Etimesgut Belediyespor | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 8 | ||
5. | Eyüpspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 7 | ||
6. | Kırşehir Belediyespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 7 | ||
7. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | ||
8. | Sakaryaspor | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 6 | ||
9. | Bayburt Özel İdarespor | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 6 | ||
10. | Sivas Belediyespor | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 5 | ||
11. | Mamak FK | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 5 | ||
12. | Tarsus İdman Yurdu | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5 | ||
13. | Vefa Group Vanspor FK | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | ||
14. | Bodrumspor | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 6 | -1 | 3 | ||
15. | Siltaş Yapı Pendikspor | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 6 | -1 | 3 | ||
16. | 1922 Konyaspor | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 3 | -1 | 3 | ||
17. | Pazarspor | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 11 | -7 | 3 | ||
18. | GMG Kastamonuspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2 | ||
19. | Çimentaş Elazığspor * | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1 | ||
20. | Kardemir Karabükspor * | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 12 | -11 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |