Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
31/10/2020 | 13:00 | Çubuk İlçe Stadı | Mamak FK | 1 - 0 | Tuna Tarım Kırklarelispor | ||
31/10/2020 | 13:00 | Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi | Sivas Belediyespor | 4 - 0 | Turgutluspor | ||
31/10/2020 | 13:00 | Pendik İlçe Stadı | Siltaş Yapı Pendikspor | 1 - 0 | Tarsus İdman Yurdu | ||
31/10/2020 | 13:00 | Kırşehir Ahi Stadı | Kırşehir Belediyespor | 1 - 0 | Vefa Group Vanspor FK | ||
31/10/2020 | 13:00 | Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadı | Karacabey Belediyespor | 0 - 3 | Sakaryaspor | ||
31/10/2020 | 13:00 | Doğukent Sahası | Çimentaş Elazığspor | 2 - 3 | Eyüpspor | ||
31/10/2020 | 13:00 | Bodrum İlçe Stadı | Bodrumspor | 1 - 2 | Pazarspor | ||
31/10/2020 | 13:00 | Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı | Kardemir Karabükspor | 0 - 0 | Etimesgut Belediyespor | ||
31/10/2020 | 13:00 | Serik İsmail Ogan Stadı | Serik Belediyespor | 1 - 1 | GMG Kastamonuspor | ||
31/10/2020 | 13:00 | Bayburt Genç Osman Stadı | Bayburt Özel İdarespor | 0 - 2 | 1922 Konyaspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Eyüpspor | 8 | 6 | 1 | 1 | 16 | 8 | 8 | 19 | ||
2. | Turgutluspor | 8 | 6 | 0 | 2 | 8 | 8 | 0 | 18 | ||
3. | Serik Belediyespor | 8 | 4 | 3 | 1 | 12 | 5 | 7 | 15 | ||
4. | Kırşehir Belediyespor | 8 | 4 | 2 | 2 | 7 | 5 | 2 | 14 | ||
5. | Sakaryaspor | 8 | 3 | 4 | 1 | 10 | 6 | 4 | 13 | ||
6. | Sivas Belediyespor | 8 | 3 | 3 | 2 | 17 | 9 | 8 | 12 | ||
7. | Tarsus İdman Yurdu | 8 | 3 | 3 | 2 | 14 | 11 | 3 | 12 | ||
8. | Etimesgut Belediyespor | 8 | 3 | 3 | 2 | 7 | 4 | 3 | 12 | ||
9. | Vefa Group Vanspor FK | 8 | 3 | 3 | 2 | 5 | 5 | 0 | 12 | ||
10. | Karacabey Belediyespor | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 11 | ||
11. | Mamak FK | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 11 | ||
12. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 8 | 2 | 4 | 2 | 7 | 3 | 4 | 10 | ||
13. | 1922 Konyaspor | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 5 | 3 | 10 | ||
14. | Siltaş Yapı Pendikspor | 8 | 3 | 1 | 4 | 11 | 9 | 2 | 10 | ||
15. | Pazarspor | 8 | 3 | 1 | 4 | 12 | 17 | -5 | 10 | ||
16. | Bayburt Özel İdarespor | 8 | 3 | 0 | 5 | 6 | 12 | -6 | 9 | ||
17. | Çimentaş Elazığspor * | 8 | 3 | 1 | 4 | 11 | 14 | -3 | 7 | ||
18. | GMG Kastamonuspor | 8 | 1 | 3 | 4 | 8 | 15 | -7 | 6 | ||
19. | Bodrumspor | 8 | 1 | 2 | 5 | 9 | 12 | -3 | 5 | ||
20. | Kardemir Karabükspor * | 8 | 0 | 1 | 7 | 3 | 20 | -17 | -2 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |