Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
18/02/2021 | 13:00 | Şanlıurfa GAP Stadı | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 0 - 1 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
18/02/2021 | 13:00 | Gümüşhane Yenişehir Stadı | Gümüşhanespor | 2 - 3 | Ankara Demirspor | ||
18/02/2021 | 13:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Hacettepe | 1 - 2 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
18/02/2021 | 13:00 | Mümin Özkasap Spor Tesisleri | Manisa FK | 1 - 0 | Niğde Anadolu FK | ||
18/02/2021 | 13:00 | Çorum Şehir Stadı | Ahlatcı Çorum FK | 2 - 0 | İnegölspor | ||
18/02/2021 | 13:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 2 - 3 | Ergene Velimeşespor | ||
18/02/2021 | 13:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 3 - 0 | Kahramanmaraşspor | ||
28/02/2021 | 13:00 | Kocaeli Stadyumu | Kocaelispor | 1 - 1 | Hes İlaç Afyonspor | ||
28/03/2021 | 14:00 | Devrek İlçe Sahası | Zonguldak Kömürspor | 1 - 1 | Sancaktepe FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 23 | 19 | 4 | 0 | 63 | 15 | 48 | 61 | ||
2. | 1461 Trabzon FK | 22 | 12 | 6 | 4 | 47 | 20 | 27 | 42 | ||
3. | Anagold 24 Erzincanspor | 22 | 11 | 8 | 3 | 35 | 19 | 16 | 41 | ||
4. | Ankara Demirspor | 23 | 11 | 7 | 5 | 38 | 25 | 13 | 40 | ||
5. | Uşakspor A.Ş. | 23 | 11 | 7 | 5 | 40 | 29 | 11 | 40 | ||
6. | Sarıyer | 23 | 10 | 9 | 4 | 31 | 17 | 14 | 39 | ||
7. | Kocaelispor | 22 | 11 | 6 | 5 | 27 | 19 | 8 | 39 | ||
8. | Amed Sportif Faaliyetler | 23 | 11 | 5 | 7 | 35 | 30 | 5 | 38 | ||
9. | Hes İlaç Afyonspor | 23 | 9 | 8 | 6 | 31 | 29 | 2 | 35 | ||
10. | Ahlatcı Çorum FK | 22 | 9 | 5 | 8 | 41 | 27 | 14 | 32 | ||
11. | Kahramanmaraşspor | 22 | 6 | 9 | 7 | 26 | 33 | -7 | 27 | ||
12. | Zonguldak Kömürspor | 23 | 5 | 8 | 10 | 24 | 34 | -10 | 23 | ||
13. | Sancaktepe FK | 23 | 6 | 5 | 12 | 27 | 43 | -16 | 23 | ||
14. | Ergene Velimeşespor | 23 | 4 | 9 | 10 | 30 | 46 | -16 | 21 | ||
15. | İnegölspor | 23 | 4 | 8 | 11 | 23 | 34 | -11 | 20 | ||
16. | Hacettepe | 23 | 4 | 4 | 15 | 19 | 36 | -17 | 16 | ||
17. | Niğde Anadolu FK | 23 | 2 | 8 | 13 | 15 | 37 | -22 | 14 | ||
18. | Gümüşhanespor * | 23 | 4 | 5 | 14 | 24 | 49 | -25 | 14 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 23 | 4 | 5 | 14 | 22 | 56 | -34 | 14 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |