Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Elazığ 1.Amatör - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Başarı Otomotiv Rüstempaşa | 0 - 3* | Hankendispor | |||||
17/11/2019 | 11:00 | Elazığ Yol Spor Tesisleri | Elazığ Maliyespor | 0 - 5 | Karakoçangücü | ||
17/11/2019 | 13:00 | Karakoçan İlçe Sahası | Karakoçanspor | 5 - 2 | Elazığ Aksaray Gençlikspor | ||
17/11/2019 | 13:00 | Kovancılar İlçe Sahası | Arıcakspor | 0 - 7 | Kovancılarspor | ||
17/11/2019 | 13:00 | Palu İlçe Sahası | Paluspor | 1 - 0 | Elazığ Yolspor | ||
17/11/2019 | 13:00 | Elazığ Yol Spor Tesisleri | Elazığ DSİ | 0 - 4 | Hicret Gençlikspor | ||
17/11/2019 | 15:00 | Elazığ Yol Spor Tesisleri | Elazığ Şekerspor | 4 - 1 | Abdullahpaşa |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kovancılarspor | 5 | 5 | 0 | 0 | 27 | 3 | 24 | 15 | ||
2. | Karakoçangücü | 5 | 4 | 1 | 0 | 19 | 1 | 18 | 13 | ||
3. | Karakoçanspor | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | 4 | 10 | 13 | ||
4. | Elazığ Yolspor | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 4 | 11 | 12 | ||
5. | Elazığ Maliyespor | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 9 | 4 | 9 | ||
6. | Paluspor | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 9 | ||
7. | Hicret Gençlikspor | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 9 | 1 | 7 | ||
8. | Elazığ Aksaray Gençlikspor | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 11 | 0 | 7 | ||
9. | Arıcakspor | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 17 | -7 | 6 | ||
10. | Elazığ Şekerspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 11 | 11 | 0 | 5 | ||
11. | Hankendispor * [ligden ihraç] | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 14 | -8 | 1 | ||
12. | Elazığ DSİ | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 15 | -11 | 1 | ||
13. | Abdullahpaşa | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 31 | -28 | 0 | ||
14. | Başarı Otomotiv Rüstempaşa * [ligden ihraç] | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 15 | -15 | -6 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |