Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Elazığ 1.Amatör - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Başarı Otomotiv Rüstempaşa | 0 - 3* | Kovancılarspor | |||||
24/11/2019 | 12:00 | Karakoçan İlçe Sahası | Karakoçangücü | 1 - 0 | Elazığ Aksaray Gençlikspor | ||
24/11/2019 | 13:00 | Kovancılar İlçe Sahası | Arıcakspor | 8 - 2 | Hicret Gençlikspor | ||
24/11/2019 | 13:00 | Elazığ Yol Spor Tesisleri | Elazığ DSİ | 0 - 3 | Elazığ Şekerspor | ||
24/11/2019 | 14:00 | Karakoçan İlçe Sahası | Karakoçanspor | 1 - 2 | Elazığ Yolspor | ||
24/11/2019 | 14:00 | Palu İlçe Sahası | Paluspor | 6 - 1 | Abdullahpaşa | ||
24/11/2019 | 15:00 | Elazığ Yol Spor Tesisleri | Elazığ Maliyespor | 3 - 1 | Hankendispor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kovancılarspor | 7 | 7 | 0 | 0 | 33 | 3 | 30 | 21 | ||
2. | Karakoçangücü | 7 | 6 | 1 | 0 | 34 | 2 | 32 | 19 | ||
3. | Elazığ Yolspor | 7 | 6 | 0 | 1 | 25 | 5 | 20 | 18 | ||
4. | Elazığ Maliyespor | 7 | 5 | 0 | 2 | 20 | 10 | 10 | 15 | ||
5. | Paluspor | 7 | 5 | 0 | 2 | 17 | 9 | 8 | 15 | ||
6. | Karakoçanspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 | 9 | 6 | 13 | ||
7. | Elazığ Aksaray Gençlikspor | 7 | 3 | 1 | 3 | 14 | 12 | 2 | 10 | ||
8. | Arıcakspor | 7 | 3 | 0 | 4 | 18 | 27 | -9 | 9 | ||
9. | Elazığ Şekerspor | 7 | 2 | 2 | 3 | 14 | 15 | -1 | 8 | ||
10. | Hicret Gençlikspor | 7 | 2 | 1 | 4 | 14 | 21 | -7 | 7 | ||
11. | Elazığ DSİ | 7 | 1 | 1 | 5 | 7 | 20 | -13 | 4 | ||
12. | Hankendispor * [ligden ihraç] | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | 31 | -23 | 1 | ||
13. | Abdullahpaşa | 7 | 0 | 0 | 7 | 6 | 40 | -34 | 0 | ||
14. | Başarı Otomotiv Rüstempaşa * [ligden ihraç] | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 21 | -21 | -6 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |