Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 2017/18
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
03/12/2017 | 14:00 | Amasya 12 Haziran Stadı | Yeni Amasyaspor | 1 - 0 | Sinopspor | ||
03/12/2017 | 14:00 | Atakum İlçe Sahası | Atakum Belediyespor | 2 - 1 | Orduspor | ||
03/12/2017 | 14:00 | Şarkışla İlçe Stadı | Şarkışla Belediyespor | 5 - 1 | Ünye 1957 Spor | ||
03/12/2017 | 14:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Eti Lisesi Gençlikspor | 0 - 3 | 1926 Bulancakspor | ||
03/12/2017 | 14:00 | Görele 13 Şubat Stadı | Görelespor | 1 - 2 | Çarşambaspor | ||
03/12/2017 | 14:00 | Fatsa İlçe Stadı | Fatsa Belediyespor | 5 - 1 | Sivas Demirspor | ||
03/12/2017 | 14:00 | Turhal İlçe Stadı | Turhalspor | 1 - 1 | Ladik Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Fatsa Belediyespor | 11 | 9 | 2 | 0 | 25 | 7 | 18 | 29 | ||
2. | Yeni Amasyaspor | 11 | 6 | 4 | 1 | 18 | 7 | 11 | 22 | ||
3. | Ünye 1957 Spor | 11 | 6 | 4 | 1 | 19 | 9 | 10 | 22 | ||
4. | Şarkışla Belediyespor | 11 | 6 | 2 | 3 | 18 | 6 | 12 | 20 | ||
5. | Atakum Belediyespor | 11 | 5 | 3 | 3 | 17 | 11 | 6 | 18 | ||
6. | Ladik Belediyespor | 11 | 4 | 5 | 2 | 10 | 8 | 2 | 17 | ||
7. | Çarşambaspor | 11 | 4 | 5 | 2 | 19 | 19 | 0 | 17 | ||
8. | 1926 Bulancakspor | 11 | 2 | 6 | 3 | 10 | 10 | 0 | 12 | ||
9. | Sinopspor | 11 | 2 | 6 | 3 | 11 | 13 | -2 | 12 | ||
10. | Turhalspor | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 12 | -1 | 11 | ||
11. | Sivas Demirspor | 11 | 2 | 2 | 7 | 7 | 19 | -12 | 8 | ||
12. | Eti Lisesi Gençlikspor | 11 | 2 | 2 | 7 | 5 | 23 | -18 | 8 | ||
13. | Görelespor | 11 | 0 | 5 | 6 | 11 | 23 | -12 | 5 | ||
14. | Orduspor * | 11 | 0 | 4 | 7 | 9 | 23 | -14 | -8 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |