Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
05/10/2019 | 15:00 | İBB Şenlikköy Stadı | Vefa | 0 - 0 | Bursa Zaferspor | ||
05/10/2019 | 15:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Maltepespor | 2 - 1 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
06/10/2019 | 15:00 | Minareli Çavuş Spor Tesisleri | Bursa Yıldırımspor | 0 - 0 | Belediye Kütahyaspor | ||
06/10/2019 | 15:00 | Pamukova Atatürk Stadı | Pamukova 1968 Spor | 0 - 3 | Hendekspor | ||
06/10/2019 | 15:00 | Veysel Karani Sahası | Gülbahçespor | 1 - 2 | Yeşilköyspor | ||
06/10/2019 | 15:00 | Arifiye İlçe Sahası | Arifiye Kalaycıspor | 1 - 2 | Bozüyük Vitraspor | ||
06/10/2019 | 15:00 | Tavşanlı Ada Stadı | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 0 - 0 | Yenişehir Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Belediye Kütahyaspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 7 | ||
2. | Maltepespor | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 7 | ||
3. | Bursa Yıldırımspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 7 | ||
4. | Bozüyük Vitraspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 7 | ||
5. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 6 | ||
6. | Bursa Zaferspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 4 | ||
7. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 4 | ||
8. | Yenişehir Belediyespor | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 | ||
9. | Vefa | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 4 | ||
10. | Hendekspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | ||
11. | Gülbahçespor | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 3 | ||
12. | Yeşilköyspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3 | ||
13. | Arifiye Kalaycıspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 0 | ||
14. | Pamukova 1968 Spor | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | -12 | 0 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |