Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
15/10/2023 | 14:00 | İbrahim Yazıcı Nilüfer Stadı | Nilüfer Belediye FK | 3 - 1 | Hendekspor | ||
15/10/2023 | 14:00 | Eti Maden Tesisleri | Eti Maden Etispor | 0 - 1 | Yalova Yeşilovaspor | ||
15/10/2023 | 14:00 | İnegöl Sanayi Sahası | Bursa Doğugücü FK | 1 - 1 | Arifiye Kalaycıspor | ||
15/10/2023 | 14:00 | Biga İlyas Bayram Stadı | Bigaspor | 1 - 1 | Yeni Çanspor | ||
15/10/2023 | 14:00 | Karasu İlçe Stadı | Karasuspor | 1 - 2 | Mustafakemalpaşa Belediyespor | ||
15/10/2023 | 14:00 | Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Stadı | Altınova Belediyespor | 0 - 1 | Burhaniye Belediyespor | ||
15/10/2023 | 14:00 | AHP Belediye Sahası | Balıkesir BŞ Belediyespor | 1 - 1 | Görükle İpekspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Nilüfer Belediye FK | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | ||
2. | Mustafakemalpaşa Belediyespor | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | ||
3. | Burhaniye Belediyespor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
4. | Yalova Yeşilovaspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
5. | Arifiye Kalaycıspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||
6. | Balıkesir BŞ Belediyespor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||
7. | Bigaspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||
8. | Bursa Doğugücü FK | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||
9. | Görükle İpekspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||
10. | Yeni Çanspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||
11. | Karasuspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 | ||
12. | Altınova Belediyespor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
13. | Eti Maden Etispor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
14. | Hendekspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |