Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 2015/16
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
18/11/2015 | 13:30 | Araklı İlçe Stadı | Araklı 1961 Spor | 3 - 0 | Gümüşhane Türk Telekom | ||
18/11/2015 | 13:30 | Ahmet Suat Özyazıcı Stadı | Trabzon Ortahisar Kanuni FK | 0 - 1 | Zağnosspor | ||
18/11/2015 | 13:30 | Tercan İlçe Stadı | Tercan 17 Şubatspor | 0 - 3* | Konursuspor | ||
18/11/2015 | 13:30 | Çayeli İlçe Stadı | Smart Holding Çayelispor | 1 - 3 | Sarıkamış Belediyespor | ||
18/11/2015 | 13:30 | Halil Efendi Sentetik Saha | Serhat Ardahanspor | 0 - 0 | Iğdır Arasspor | ||
18/11/2015 | 13:30 | Arhavi İlçe Stadı | Arhavispor | 0 - 3* | Ardeşenspor | ||
18/11/2015 | 13:30 | Aşkale İlçe Sahası | Aşkale Belediyespor | 2 - 1 | Maçkaspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Zağnosspor | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 9 | ||
2. | Araklı 1961 Spor | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 0 | 6 | 7 | ||
3. | Ardeşenspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 7 | ||
4. | Sarıkamış Belediyespor | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 7 | ||
5. | Iğdır Arasspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 7 | ||
6. | Trabzon Ortahisar Kanuni FK | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 4 | ||
7. | Serhat Ardahanspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 4 | ||
8. | Maçkaspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | ||
9. | Arhavispor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3 | ||
10. | Konursuspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 10 | -6 | 3 | ||
11. | Smart Holding Çayelispor | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1 | ||
12. | Tercan 17 Şubatspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 0 | ||
13. | Gümüşhane Türk Telekom | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | -7 | 0 | ||
14. | Aşkale Belediyespor * | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |