Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 2015/16
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
15/11/2015 | 12:30 | Araklı İlçe Stadı | Araklı 1961 Spor | 7 - 0 | Konursuspor | ||
15/11/2015 | 12:30 | Maçka İlçe Stadı | Maçkaspor | 1 - 0 | Sarıkamış Belediyespor | ||
15/11/2015 | 12:30 | Gümüşhane Yenişehir Stadı | Gümüşhane Türk Telekom | 0 - 1 | Iğdır Arasspor | ||
15/11/2015 | 12:30 | Çayeli İlçe Stadı | Smart Holding Çayelispor | 5 - 2 | Tercan 17 Şubatspor | ||
15/11/2015 | 12:30 | Halil Efendi Sentetik Saha | Serhat Ardahanspor | 1 - 1 | Trabzon Ortahisar Kanuni FK | ||
15/11/2015 | 12:30 | Arhavi İlçe Stadı | Arhavispor | 1 - 1 | Zağnosspor | ||
15/11/2015 | 12:30 | Aşkale İlçe Sahası | Aşkale Belediyespor | 2 - 0 | Ardeşenspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Zağnosspor | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 | 4 | 13 | 17 | ||
2. | Araklı 1961 Spor | 7 | 4 | 3 | 0 | 14 | 0 | 14 | 15 | ||
3. | Iğdır Arasspor | 7 | 4 | 3 | 0 | 10 | 3 | 7 | 15 | ||
4. | Maçkaspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 13 | ||
5. | Trabzon Ortahisar Kanuni FK | 7 | 3 | 3 | 1 | 15 | 5 | 10 | 12 | ||
6. | Sarıkamış Belediyespor | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 6 | 2 | 11 | ||
7. | Serhat Ardahanspor | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 8 | 0 | 11 | ||
8. | Ardeşenspor | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 6 | 4 | 10 | ||
9. | Arhavispor | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 8 | ||
10. | Smart Holding Çayelispor | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | 12 | -3 | 8 | ||
11. | Gümüşhane Türk Telekom | 7 | 1 | 0 | 6 | 4 | 14 | -10 | 3 | ||
12. | Konursuspor | 7 | 1 | 0 | 6 | 5 | 23 | -18 | 3 | ||
13. | Aşkale Belediyespor * | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 13 | -6 | 2 | ||
14. | Tercan 17 Şubatspor | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 | 17 | -12 | 1 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |