Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Kilis Belediyespor | 3 - 0* | Sürsürüspor | |||||
Adıyaman 1954 Spor | 3 - 0* | 1920 Maraşspor | |||||
Elbistanspor | 3 - 0* | Gaziantepspor | |||||
23/02/2020 | 14:00 | Gazikent Sahası | Gaziantep Ankasspor | 2 - 0 | Pütürge Belediyespor | ||
23/02/2020 | 14:00 | ŞUTİM 1 Nolu Saha | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 0 - 2 | Kahta 02 Spor | ||
23/02/2020 | 14:00 | Fırat Üniversitesi Sahası | Fırat Üniversitesi | 1 - 1 | Siverek Belediyespor | ||
23/02/2020 | 14:00 | Yeşiltepe 3 Nolu Saha | Malatya İdman Yurdu | 0 - 0 | Nizipspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kahta 02 Spor | 19 | 14 | 4 | 1 | 47 | 11 | 36 | 46 | ||
2. | Adıyaman 1954 Spor | 19 | 13 | 4 | 2 | 48 | 12 | 36 | 43 | ||
3. | Siverek Belediyespor | 19 | 11 | 5 | 3 | 35 | 14 | 21 | 38 | ||
4. | Gaziantep Ankasspor | 19 | 12 | 2 | 5 | 34 | 20 | 14 | 38 | ||
5. | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 19 | 10 | 5 | 4 | 31 | 12 | 19 | 35 | ||
6. | Fırat Üniversitesi | 19 | 10 | 4 | 5 | 32 | 22 | 10 | 34 | ||
7. | Kilis Belediyespor | 19 | 9 | 2 | 8 | 35 | 27 | 8 | 29 | ||
8. | Nizipspor | 19 | 8 | 3 | 8 | 29 | 23 | 6 | 27 | ||
9. | Elbistanspor | 19 | 7 | 3 | 9 | 28 | 33 | -5 | 24 | ||
10. | Malatya İdman Yurdu | 19 | 6 | 4 | 9 | 18 | 17 | 1 | 22 | ||
11. | Pütürge Belediyespor * | 19 | 6 | 2 | 11 | 18 | 37 | -19 | 17 | ||
12. | Sürsürüspor * [ligden ihraç] | 19 | 4 | 0 | 15 | 11 | 45 | -34 | 6 | ||
13. | 1920 Maraşspor * [ligden ihraç] | 19 | 0 | 0 | 19 | 0 | 57 | -57 | -6 | ||
14. | Gaziantepspor * [ligden ihraç] | 19 | 3 | 0 | 16 | 16 | 58 | -42 | -15 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |