Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Gebze Tayfunspor | 3 - 0* | Akhisar Demirspor | |||||
04/02/2023 | 14:00 | Veysel Karani Sahası | İnegöl Kafkas Gençlikspor | 2 - 0 | Altınova Belediyespor | ||
04/02/2023 | 14:00 | Değirmendere Sahası | Değirmenderespor | 3 - 0 | Nişantaşıspor | ||
05/02/2023 | 14:00 | Bakırköy Belediye 2 Nolu Saha | Osmaniye İstiklalspor | 1 - 1 | Gebzespor | ||
05/02/2023 | 14:00 | Feriköy Stadı | Feriköy | 1 - 0 | Kullar 1975 Spor | ||
05/02/2023 | 14:00 | Yalova Atatürk Stadı | Yalovaspor | 1 - 2 | Nilüfer Belediye FK | ||
05/02/2023 | 14:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Cankurtaranspor | 3 - 1 | Kavacıkspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Gebzespor | 15 | 12 | 3 | 0 | 28 | 6 | 22 | 39 | ||
2. | İnegöl Kafkas Gençlikspor | 15 | 10 | 4 | 1 | 33 | 6 | 27 | 34 | ||
3. | Altınova Belediyespor | 15 | 10 | 2 | 3 | 22 | 8 | 14 | 32 | ||
4. | Kullar 1975 Spor | 15 | 8 | 2 | 5 | 25 | 17 | 8 | 26 | ||
5. | Cankurtaranspor | 15 | 7 | 4 | 4 | 30 | 13 | 17 | 25 | ||
6. | Feriköy | 15 | 7 | 4 | 4 | 22 | 21 | 1 | 25 | ||
7. | Nilüfer Belediye FK | 15 | 7 | 3 | 5 | 25 | 17 | 8 | 24 | ||
8. | Nişantaşıspor | 15 | 7 | 3 | 5 | 24 | 18 | 6 | 24 | ||
9. | Değirmenderespor | 15 | 7 | 2 | 6 | 20 | 14 | 6 | 23 | ||
10. | Osmaniye İstiklalspor | 15 | 6 | 4 | 5 | 17 | 14 | 3 | 22 | ||
11. | Kavacıkspor | 15 | 3 | 1 | 11 | 23 | 32 | -9 | 10 | ||
12. | Gebze Tayfunspor | 15 | 2 | 1 | 12 | 10 | 37 | -27 | 7 | ||
13. | Yalovaspor | 15 | 2 | 1 | 12 | 12 | 43 | -31 | 7 | ||
14. | Akhisar Demirspor [ligden ihraç] | 15 | 0 | 0 | 15 | 7 | 52 | -45 | 0 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |