Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
15/10/2023 | 14:00 | K.Maraş Merkez Saha | Kahramanmaraş Kurtuluşspor | 1 - 0 | Adıyaman Belediyespor | ||
15/10/2023 | 14:00 | Kilis 7 Aralık Stadı | Kilis Belediyespor | 0 - 1 | Yayladağıspor | ||
15/10/2023 | 14:00 | Viranşehir Eski İlçe Stadı | Viranşehir Belediyespor | 3 - 0 | Nizipspor | ||
15/10/2023 | 14:00 | Bahçe İlçe Stadı | Bahçespor | 5 - 1 | Osmaniye Önderspor | ||
15/10/2023 | 14:00 | Aktoprak Sahası | Aktoprak Belediyespor | 2 - 2 | Siverek Belediyespor | ||
15/10/2023 | 14:00 | Reyhanlı Tayfur Sökmen Stadı | Reyhanlıspor | 2 - 2 | Kilisspor | ||
15/10/2023 | 14:00 | Bozova İlçe Stadı | Bozova Belediyespor | 2 - 0 | Karaziyaretspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Bahçespor | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | ||
2. | Viranşehir Belediyespor | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | ||
3. | Kahramanmaraş Kurtuluşspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
4. | Reyhanlıspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
5. | Siverek Belediyespor | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
6. | Yayladağıspor * | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||
7. | Adıyaman Belediyespor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
8. | Kilis Belediyespor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
9. | Karaziyaretspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 | ||
10. | Nizipspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 | ||
11. | Osmaniye Önderspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 0 | ||
12. | Aktoprak Belediyespor * | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | -2 | ||
13. | Kilisspor * | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | -2 | ||
14. | Bozova Belediyespor * [ligden ihraç] | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -27 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |