Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Safranboluspor | 3 - 0* | Osmancık Belediyespor | |||||
15/10/2023 | 14:00 | Çankırı Atatürk Stadı | Çankırı Saray 18 Spor | 1 - 0 | Suluova Sebatspor | ||
15/10/2023 | 14:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 0 - 1 | Samsun Büyükşehir Belediyespor | ||
15/10/2023 | 14:00 | Perşembe İlçe Sahası | Perşembespor | 1 - 2 | Ünye 1957 Spor | ||
15/10/2023 | 14:00 | Alaçam İlçe Stadı | Alaçamspor | 1 - 2 | Kastamonu İl Özel İdare | ||
15/10/2023 | 14:00 | Ömertepesi Sahası | Bartınspor | 0 - 1 | Boyabat 1868 Spor | ||
15/10/2023 | 14:00 | Kırıkkale Başpınar Stadı | Türk Metal 1963 Spor | 2 - 0 | Niksar Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Safranboluspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | ||
2. | Türk Metal 1963 Spor | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | ||
3. | Kastamonu İl Özel İdare | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | ||
4. | Ünye 1957 Spor | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | ||
5. | Çankırı Saray 18 Spor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
6. | Samsun Büyükşehir Belediyespor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
7. | Bartınspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
8. | Çarşambaspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
9. | Suluova Sebatspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
10. | Niksar Belediyespor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 | ||
11. | Boyabat 1868 Spor * [ligden ihraç] | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 9 | -8 | 0 | ||
12. | Alaçamspor * | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | -3 | ||
13. | Osmancık Belediyespor * [ligden ihraç] | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | -9 | -3 | ||
14. | Perşembespor * [ligden ihraç] | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | -26 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |