Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Hankendispor | 0 - 3* | 1920 Maraşspor | |||||
23/09/2018 | 14:00 | Elbistan İlçe Stadı | Elbistanspor | 0 - 3 | Şarkışla Belediyespor | ||
23/09/2018 | 14:00 | Kahta İlçe Stadı | Kahta Dirilişspor | 0 - 0 | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | ||
23/09/2018 | 14:00 | Üzümlü İlçe Stadı | Ulalar Belediyespor | 2 - 3 | Ankas İstiklalspor | ||
23/09/2018 | 14:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Pütürge Belediyespor | 0 - 1 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | ||
23/09/2018 | 14:00 | Araban İlçe Stadı | Araban Belediyespor | 2 - 1 | Kilis Belediyespor | ||
23/09/2018 | 14:00 | Yenice 2 Nolu Saha | 11 Nisanspor | 0 - 1 | Dersim 62 Spor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | 1920 Maraşspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | ||
2. | Ankas İstiklalspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 | ||
3. | Araban Belediyespor | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | ||
4. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
5. | Kahta Dirilişspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
6. | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
7. | Şarkışla Belediyespor * | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | ||
8. | Ulalar Belediyespor | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 | ||
9. | Kilis Belediyespor | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 | ||
10. | 11 Nisanspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
11. | Pütürge Belediyespor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
12. | Elbistanspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 | ||
13. | Hankendispor * [ligden ihraç] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | -3 | ||
14. | Dersim 62 Spor * [ligden ihraç] | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -30 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |