Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
21/09/2019 | 15:00 | Çankırı Atatürk Stadı | 1074 Çankırıspor | 0 - 1 | Cumhuriyet Üniversitesi | ||
22/09/2019 | 15:00 | Boyabat Daylı Stadı | Boyabat 1868 Spor | 0 - 1 | Atakum Belediyespor | ||
22/09/2019 | 15:00 | Osmancık İlçe Sahası | Osmancık Belediyespor | 0 - 1 | Niksar Belediyespor | ||
22/09/2019 | 15:00 | Bulancak Ek Saha | 1926 Bulancakspor | 0 - 1 | Merzifonspor | ||
22/09/2019 | 15:00 | Altınordu 1 Nolu Saha | Altınordu Belediyespor | 2 - 0 | Ünye 1957 Spor | ||
22/09/2019 | 15:00 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu İl Özel İdare | 1 - 2 | Görelespor | ||
22/09/2019 | 15:00 | Ladik İlçe Sahası | Ladik Belediyespor | 1 - 3 | Çarşambaspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Çarşambaspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | ||
2. | Altınordu Belediyespor | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | ||
3. | Görelespor | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | ||
4. | Atakum Belediyespor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
5. | Cumhuriyet Üniversitesi | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
6. | Merzifonspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
7. | Niksar Belediyespor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
8. | 1074 Çankırıspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
9. | 1926 Bulancakspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
10. | Boyabat 1868 Spor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
11. | Osmancık Belediyespor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
12. | Ladik Belediyespor | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 | ||
13. | Ünye 1957 Spor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 | ||
14. | Kastamonu İl Özel İdare * | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |