Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
03/11/2019 | 14:00 | Boyabat Daylı Stadı | Boyabat 1868 Spor | 2 - 1 | Ünye 1957 Spor | ||
03/11/2019 | 14:00 | Merzifon İlçe Stadı | Merzifonspor | 2 - 2 | Görelespor | ||
03/11/2019 | 14:00 | Niksar İlçe Stadı | Niksar Belediyespor | 0 - 1 | Cumhuriyet Üniversitesi | ||
03/11/2019 | 14:00 | Atakum İlçe Sahası | Atakum Belediyespor | 0 - 1 | Çarşambaspor | ||
03/11/2019 | 14:00 | Osmancık İlçe Sahası | Osmancık Belediyespor | 3 - 1 | Ladik Belediyespor | ||
03/11/2019 | 14:00 | Bulancak Ek Saha | 1926 Bulancakspor | 0 - 4 | 1074 Çankırıspor | ||
03/11/2019 | 14:00 | Altınordu 1 Nolu Saha | Altınordu Belediyespor | 1 - 1 | Kastamonu İl Özel İdare |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Çarşambaspor | 7 | 6 | 0 | 1 | 21 | 6 | 15 | 18 | ||
2. | Atakum Belediyespor | 7 | 4 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 14 | ||
3. | Niksar Belediyespor | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 3 | 5 | 12 | ||
4. | 1074 Çankırıspor | 7 | 4 | 0 | 3 | 13 | 9 | 4 | 12 | ||
5. | Cumhuriyet Üniversitesi | 7 | 3 | 2 | 2 | 13 | 9 | 4 | 11 | ||
6. | Kastamonu İl Özel İdare * | 7 | 4 | 2 | 1 | 12 | 8 | 4 | 11 | ||
7. | Osmancık Belediyespor | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | 8 | 2 | 11 | ||
8. | Merzifonspor | 7 | 3 | 2 | 2 | 5 | 4 | 1 | 11 | ||
9. | Görelespor | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 9 | ||
10. | Altınordu Belediyespor | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 8 | ||
11. | Boyabat 1868 Spor | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | 7 | -1 | 7 | ||
12. | 1926 Bulancakspor | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 17 | -11 | 6 | ||
13. | Ladik Belediyespor | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 14 | -8 | 4 | ||
14. | Ünye 1957 Spor | 7 | 0 | 0 | 7 | 1 | 15 | -14 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |