Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Viranşehir Belediyespor | 3 - 0* | Adıyamanspor | |||||
Akçadağspor | 0 - 3* | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | |||||
20/11/2022 | 13:00 | Elbistan İlçe Stadı | Elbistanspor | 0 - 2 | Elazığ Aksaray Gençlikspor | ||
20/11/2022 | 13:00 | Elazığ Gençlik Merkezi Sahası | Fırat Üniversitesi | 0 - 1 | Malatya İdman Yurdu | ||
20/11/2022 | 13:00 | Arapgir İlçe Stadı | Arapgirspor | 2 - 1 | 12 Bingölspor | ||
20/11/2022 | 13:00 | Tunceli Atatürk Stadı | Dersimspor | 2 - 0 | Siverek Belediyespor | ||
20/11/2022 | 13:00 | Kahta İlçe Stadı | Kahta 02 Spor | 0 - 2 | Kahramanmaraş İstiklalspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kahramanmaraş İstiklalspor | 8 | 8 | 0 | 0 | 21 | 1 | 20 | 24 | ||
2. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 8 | 7 | 0 | 1 | 11 | 2 | 9 | 21 | ||
3. | Elazığ Aksaray Gençlikspor | 8 | 7 | 0 | 1 | 17 | 9 | 8 | 21 | ||
4. | Dersimspor | 8 | 5 | 2 | 1 | 14 | 5 | 9 | 17 | ||
5. | Siverek Belediyespor | 8 | 5 | 1 | 2 | 8 | 3 | 5 | 16 | ||
6. | Arapgirspor | 8 | 4 | 1 | 3 | 8 | 7 | 1 | 13 | ||
7. | Viranşehir Belediyespor | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 6 | 5 | 11 | ||
8. | 12 Bingölspor | 8 | 3 | 1 | 4 | 7 | 9 | -2 | 10 | ||
9. | Fırat Üniversitesi | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 | 10 | -1 | 7 | ||
10. | Kahta 02 Spor | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 13 | -6 | 7 | ||
11. | Malatya İdman Yurdu | 8 | 2 | 0 | 6 | 7 | 12 | -5 | 6 | ||
12. | Elbistanspor | 8 | 2 | 0 | 6 | 4 | 10 | -6 | 6 | ||
13. | Adıyamanspor * [ligden ihraç] | 9 | 1 | 1 | 7 | 3 | 20 | -17 | 1 | ||
14. | Akçadağspor * [ligden ihraç] | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 26 | -26 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |