Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Bayburt 1918 FK | 0 - 3* | Arifiye Kalaycıspor | |||||
22/03/2023 | 14:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Bahçelievlerspor | 1 - 1 | Hendekspor | ||
22/03/2023 | 14:00 | Alemdağ Stadyumu | Modafen | 0 - 0 | Çerkezköy 1911 Doğanspor | ||
22/03/2023 | 14:00 | Tekirdağ Namık Kemal Stadı | Tekirdağspor | 1 - 1 | Hendek Dereköyspor | ||
22/03/2023 | 14:00 | Ekrem Karaberberoğlu Sahası | Serdivanspor | 0 - 6 | Çorluspor 1947 | ||
22/03/2023 | 14:00 | Erenler Atatürk Stadı | Kazımpaşa Birlikspor | 1 - 1 | Küçükçekmece Sinopspor | ||
22/03/2023 | 14:00 | Şeyh Edebali Üniversitesi Sahası | Bilecik 1969 Spor | 2 - 2 | Vefa |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Çorluspor 1947 | 20 | 14 | 4 | 2 | 43 | 8 | 35 | 46 | ||
2. | Küçükçekmece Sinopspor | 20 | 14 | 3 | 3 | 40 | 14 | 26 | 45 | ||
3. | Arifiye Kalaycıspor | 20 | 14 | 2 | 4 | 33 | 14 | 19 | 44 | ||
4. | Hendekspor | 20 | 11 | 4 | 5 | 29 | 19 | 10 | 37 | ||
5. | Tekirdağspor | 20 | 11 | 3 | 6 | 32 | 26 | 6 | 36 | ||
6. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 20 | 11 | 2 | 7 | 23 | 16 | 7 | 35 | ||
7. | Bahçelievlerspor | 20 | 8 | 6 | 6 | 30 | 21 | 9 | 30 | ||
8. | Vefa | 20 | 7 | 7 | 6 | 35 | 26 | 9 | 28 | ||
9. | Bilecik 1969 Spor | 20 | 6 | 4 | 10 | 29 | 42 | -13 | 22 | ||
10. | Hendek Dereköyspor * | 20 | 7 | 3 | 10 | 23 | 22 | 1 | 21 | ||
11. | Serdivanspor | 20 | 5 | 2 | 13 | 14 | 37 | -23 | 17 | ||
12. | Kazımpaşa Birlikspor | 20 | 2 | 6 | 12 | 15 | 35 | -20 | 12 | ||
13. | Modafen | 20 | 1 | 6 | 13 | 8 | 37 | -29 | 9 | ||
14. | Bayburt 1918 FK * [ligden ihraç] | 20 | 2 | 2 | 16 | 16 | 53 | -37 | 2 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |