Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Bayburt 1918 FK | 0 - 3* | Tekirdağspor | |||||
09/04/2023 | 15:00 | Erenler Atatürk Stadı | Hendek Dereköyspor | 1 - 6 | Küçükçekmece Sinopspor | ||
09/04/2023 | 15:00 | Arifiye Kalaycı Suni Saha | Arifiye Kalaycıspor | 2 - 1 | Vefa | ||
09/04/2023 | 15:00 | Çerkezköy Mustafa Uğraş | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 4 - 0 | Bilecik 1969 Spor | ||
09/04/2023 | 15:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Bahçelievlerspor | 1 - 0 | Kazımpaşa Birlikspor | ||
09/04/2023 | 15:00 | Alemdağ Stadyumu | Modafen | 1 - 2 | Serdivanspor | ||
09/04/2023 | 15:00 | Hendek Atatürk Stadı | Hendekspor | 2 - 1 | Çorluspor 1947 |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Küçükçekmece Sinopspor | 25 | 18 | 4 | 3 | 56 | 18 | 38 | 58 | ||
2. | Arifiye Kalaycıspor | 25 | 18 | 2 | 5 | 42 | 18 | 24 | 56 | ||
3. | Çorluspor 1947 | 25 | 17 | 4 | 4 | 52 | 12 | 40 | 55 | ||
4. | Hendekspor | 25 | 14 | 6 | 5 | 41 | 26 | 15 | 48 | ||
5. | Tekirdağspor | 25 | 14 | 4 | 7 | 42 | 30 | 12 | 46 | ||
6. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 25 | 13 | 4 | 8 | 34 | 21 | 13 | 43 | ||
7. | Bahçelievlerspor | 25 | 11 | 6 | 8 | 38 | 28 | 10 | 39 | ||
8. | Vefa | 25 | 8 | 8 | 9 | 42 | 36 | 6 | 32 | ||
9. | Bilecik 1969 Spor | 25 | 8 | 4 | 13 | 34 | 54 | -20 | 28 | ||
10. | Hendek Dereköyspor * | 25 | 8 | 3 | 14 | 28 | 40 | -12 | 24 | ||
11. | Serdivanspor | 25 | 6 | 3 | 16 | 22 | 47 | -25 | 21 | ||
12. | Kazımpaşa Birlikspor | 25 | 4 | 6 | 15 | 21 | 41 | -20 | 18 | ||
13. | Modafen | 25 | 3 | 6 | 16 | 15 | 44 | -29 | 15 | ||
14. | Bayburt 1918 FK * [ligden ihraç] | 25 | 2 | 2 | 21 | 16 | 68 | -52 | 2 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |