Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
08/10/2022 | 15:00 | İnegöl Alanyurt Sahası | Akhisar Demirspor | 2 - 3 | Gebze Tayfunspor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Gebze Alaettin Kurt Stadı | Gebzespor | 2 - 0 | Osmaniye İstiklalspor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Kullar Stadı | Kullar 1975 Spor | 2 - 2 | Feriköy | ||
09/10/2022 | 15:00 | İbrahim Yazıcı Nilüfer Stadı | Nilüfer Belediye FK | 3 - 0 | Yalovaspor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Stadı | Altınova Belediyespor | 1 - 1 | İnegöl Kafkas Gençlikspor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı | Nişantaşıspor | 1 - 0 | Değirmenderespor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadı | Kavacıkspor | 0 - 3 | Cankurtaranspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Gebzespor | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 6 | ||
2. | Cankurtaranspor | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | ||
3. | Feriköy | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 4 | ||
4. | İnegöl Kafkas Gençlikspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 | ||
5. | Altınova Belediyespor | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 4 | ||
6. | Kullar 1975 Spor | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 4 | ||
7. | Kavacıkspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 3 | ||
8. | Gebze Tayfunspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | ||
9. | Nilüfer Belediye FK | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | ||
10. | Nişantaşıspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 3 | ||
11. | Osmaniye İstiklalspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 0 | ||
12. | Değirmenderespor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 0 | ||
13. | Yalovaspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 0 | ||
14. | Akhisar Demirspor [ligden ihraç] | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | -9 | 0 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |