Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2014/15
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
05/04/2015 | 15:00 | Mudanya İlçe Sahası | Mudanyaspor | 1 - 2 | Çayırovaspor | ||
05/04/2015 | 15:00 | Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Stadı | Altınova Belediyespor | 1 - 1 | Leventspor | ||
05/04/2015 | 15:00 | Ortaçeşme Sahası | Modafen | 1 - 2 | Kestel Belediyespor | ||
05/04/2015 | 15:00 | Gebze Alaettin Kurt Stadı | Gebzespor | 1 - 1 | Bozüyük Vitraspor | ||
05/04/2015 | 15:00 | İnegöl Kurtuluş Sahası | İnegöl Gençlergücü | 1 - 4 | Yenibosnaspor | ||
05/04/2015 | 15:00 | Sultanbeyli 75.Yıl Stadı | Sultanbeyli Belediyespor | 2 - 1 | Gebze Sultan Orhanspor | ||
05/04/2015 | 15:00 | İFA Sahası | İFA | 2 - 0 | Elmasbahçelerspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Sultanbeyli Belediyespor | 25 | 15 | 8 | 2 | 37 | 18 | 19 | 53 | ||
2. | İFA | 25 | 15 | 5 | 5 | 32 | 21 | 11 | 50 | ||
3. | Leventspor | 25 | 11 | 10 | 4 | 37 | 24 | 13 | 43 | ||
4. | Gebzespor | 25 | 11 | 9 | 5 | 34 | 26 | 8 | 42 | ||
5. | Elmasbahçelerspor | 25 | 11 | 6 | 8 | 34 | 28 | 6 | 39 | ||
6. | Çayırovaspor | 25 | 10 | 8 | 7 | 35 | 31 | 4 | 38 | ||
7. | Yenibosnaspor | 25 | 9 | 9 | 7 | 36 | 25 | 11 | 36 | ||
8. | Altınova Belediyespor | 25 | 9 | 8 | 8 | 24 | 26 | -2 | 35 | ||
9. | Mudanyaspor | 25 | 8 | 8 | 9 | 38 | 29 | 9 | 32 | ||
10. | Kestel Belediyespor | 25 | 7 | 6 | 12 | 25 | 33 | -8 | 27 | ||
11. | Modafen | 25 | 7 | 5 | 13 | 35 | 46 | -11 | 26 | ||
12. | Gebze Sultan Orhanspor | 25 | 5 | 8 | 12 | 25 | 38 | -13 | 23 | ||
13. | Bozüyük Vitraspor | 25 | 3 | 11 | 11 | 25 | 35 | -10 | 20 | ||
14. | İnegöl Gençlergücü | 25 | 1 | 5 | 19 | 18 | 55 | -37 | 8 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |