Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2014/15
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
08/11/2014 | 13:30 | Bozüyük İlçe Stadı | Bozüyük Vitraspor | 1 - 1 | Gebze Sultan Orhanspor | ||
08/11/2014 | 14:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Yenibosnaspor | 1 - 0 | İFA | ||
09/11/2014 | 13:30 | Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Stadı | Altınova Belediyespor | 1 - 0 | Modafen | ||
09/11/2014 | 13:30 | Mudanya İlçe Sahası | Mudanyaspor | 0 - 0 | Gebzespor | ||
09/11/2014 | 13:30 | Çayırova Şekerpınar Stadı | Çayırovaspor | 1 - 0 | İnegöl Gençlergücü | ||
09/11/2014 | 13:30 | Kestel İlçe Stadı | Kestel Belediyespor | 0 - 1 | Elmasbahçelerspor | ||
09/11/2014 | 14:00 | Beşiktaş Bld.İsmet İnönü Spor Tesisi 2 | Leventspor | 1 - 1 | Sultanbeyli Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Yenibosnaspor | 8 | 4 | 3 | 1 | 14 | 5 | 9 | 15 | ||
2. | Gebzespor | 8 | 3 | 5 | 0 | 9 | 5 | 4 | 14 | ||
3. | İFA | 8 | 4 | 2 | 2 | 8 | 6 | 2 | 14 | ||
4. | Altınova Belediyespor | 8 | 4 | 2 | 2 | 8 | 8 | 0 | 14 | ||
5. | Leventspor | 8 | 3 | 4 | 1 | 9 | 6 | 3 | 13 | ||
6. | Sultanbeyli Belediyespor | 8 | 3 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 13 | ||
7. | Mudanyaspor | 8 | 3 | 3 | 2 | 14 | 10 | 4 | 12 | ||
8. | Elmasbahçelerspor | 8 | 3 | 3 | 2 | 13 | 12 | 1 | 12 | ||
9. | Gebze Sultan Orhanspor | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 10 | 0 | 12 | ||
10. | Çayırovaspor | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 11 | ||
11. | Kestel Belediyespor | 8 | 2 | 1 | 5 | 6 | 10 | -4 | 7 | ||
12. | Bozüyük Vitraspor | 8 | 1 | 3 | 4 | 13 | 16 | -3 | 6 | ||
13. | İnegöl Gençlergücü | 8 | 1 | 2 | 5 | 8 | 14 | -6 | 5 | ||
14. | Modafen | 8 | 0 | 1 | 7 | 5 | 16 | -11 | 1 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |