Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Pütürge Belediyespor | 3 - 0* | Hankendispor | |||||
10/11/2018 | 14:00 | Üzümlü İlçe Stadı | Ulalar Belediyespor | 3 - 1 | Araban Belediyespor | ||
11/11/2018 | 14:00 | Kahta İlçe Stadı | Kahta Dirilişspor | 2 - 2 | 11 Nisanspor | ||
11/11/2018 | 14:00 | Gazikent Sahası | Ankas İstiklalspor | 0 - 1 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | ||
11/11/2018 | 14:00 | Yenice 2 Nolu Saha | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 1 - 1 | Kilis Belediyespor | ||
11/11/2018 | 14:00 | Şarkışla İlçe Stadı | Şarkışla Belediyespor | 1 - 0 | Dersim 62 Spor | ||
11/11/2018 | 14:00 | Elbistan İlçe Stadı | Elbistanspor | 0 - 2 | 1920 Maraşspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Şarkışla Belediyespor * | 8 | 8 | 0 | 0 | 22 | 4 | 18 | 21 | ||
2. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | 3 | 9 | 19 | ||
3. | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 8 | 5 | 2 | 1 | 12 | 5 | 7 | 17 | ||
4. | Elbistanspor | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 | 8 | 4 | 14 | ||
5. | Ankas İstiklalspor | 8 | 4 | 2 | 2 | 9 | 7 | 2 | 14 | ||
6. | Kahta Dirilişspor | 8 | 3 | 4 | 1 | 11 | 11 | 0 | 13 | ||
7. | Ulalar Belediyespor | 8 | 3 | 1 | 4 | 11 | 11 | 0 | 10 | ||
8. | 1920 Maraşspor | 8 | 3 | 0 | 5 | 11 | 11 | 0 | 9 | ||
9. | Kilis Belediyespor | 8 | 1 | 4 | 3 | 8 | 9 | -1 | 7 | ||
10. | Araban Belediyespor | 8 | 1 | 2 | 5 | 9 | 15 | -6 | 5 | ||
11. | 11 Nisanspor | 8 | 0 | 3 | 5 | 4 | 10 | -6 | 3 | ||
12. | Pütürge Belediyespor | 8 | 1 | 0 | 7 | 4 | 14 | -10 | 3 | ||
13. | Hankendispor * [ligden ihraç] | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 24 | -24 | -3 | ||
14. | Dersim 62 Spor * [ligden ihraç] | 8 | 6 | 1 | 1 | 10 | 3 | 7 | -14 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |