Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
16/12/2018 | 14:00 | Aliağa Atatürk Stadı | Aliağa Futbol AŞ | 2 - 1 | Kütahyaspor | ||
16/12/2018 | 14:00 | Çayırova Kuştepe Stadı | Çayırovaspor | 2 - 0 | Bornova Yeşilova | ||
16/12/2018 | 14:00 | İBB Şenlikköy Stadı | Vefa | 2 - 1 | Başiskele Doğantepespor | ||
16/12/2018 | 14:00 | Cebeci Spor Kompleksi | Sultangazispor | 1 - 0 | TKİ Tavşanlı Linyitspor | ||
16/12/2018 | 14:00 | Bozüyük İlçe Stadı | Bozüyük Vitraspor | 2 - 1 | Maltepespor | ||
16/12/2018 | 14:00 | Derbent Stadı | Büyük Derbentspor | 1 - 2 | Gaziosmanpaşa | ||
16/12/2018 | 14:00 | Halil Akkaş Sahası | Kütahya Çamlıcaspor | 1 - 2 | Belediye Derincespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Aliağa Futbol AŞ | 13 | 9 | 3 | 1 | 30 | 7 | 23 | 30 | ||
2. | Vefa | 13 | 8 | 4 | 1 | 22 | 8 | 14 | 28 | ||
3. | Maltepespor | 13 | 8 | 2 | 3 | 15 | 9 | 6 | 26 | ||
4. | Belediye Derincespor | 13 | 6 | 4 | 3 | 26 | 13 | 13 | 22 | ||
5. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 13 | 7 | 1 | 5 | 29 | 18 | 11 | 22 | ||
6. | Başiskele Doğantepespor | 13 | 6 | 3 | 4 | 26 | 18 | 8 | 21 | ||
7. | Sultangazispor | 13 | 6 | 3 | 4 | 17 | 16 | 1 | 21 | ||
8. | Gaziosmanpaşa | 13 | 5 | 4 | 4 | 13 | 15 | -2 | 19 | ||
9. | Kütahyaspor | 13 | 5 | 3 | 5 | 22 | 20 | 2 | 18 | ||
10. | Çayırovaspor | 13 | 3 | 4 | 6 | 16 | 21 | -5 | 13 | ||
11. | Bornova Yeşilova | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | 29 | -17 | 12 | ||
12. | Büyük Derbentspor | 13 | 3 | 2 | 8 | 11 | 24 | -13 | 11 | ||
13. | Bozüyük Vitraspor | 13 | 2 | 2 | 9 | 11 | 23 | -12 | 8 | ||
14. | Kütahya Çamlıcaspor | 13 | 1 | 0 | 12 | 6 | 35 | -29 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |