Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
03/02/2019 | 14:00 | Derbent Stadı | Büyük Derbentspor | 1 - 2 | Aliağa Futbol AŞ | ||
03/02/2019 | 14:00 | Bozüyük İlçe Stadı | Bozüyük Vitraspor | 4 - 0 | Kütahya Çamlıcaspor | ||
03/02/2019 | 14:00 | Cebeci Spor Kompleksi | Sultangazispor | 0 - 0 | Belediye Derincespor | ||
03/02/2019 | 14:00 | İBB Şenlikköy Stadı | Vefa | 2 - 3 | Gaziosmanpaşa | ||
03/02/2019 | 14:00 | Çayırova Kuştepe Stadı | Çayırovaspor | 0 - 1 | Maltepespor | ||
03/02/2019 | 14:00 | Halil Akkaş Sahası | Kütahyaspor | 0 - 0 | TKİ Tavşanlı Linyitspor | ||
03/02/2019 | 14:00 | Yusuf Tırpancı Sahası | Bornova Yeşilova | 3 - 0* | Başiskele Doğantepespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Aliağa Futbol AŞ | 16 | 11 | 4 | 1 | 38 | 9 | 29 | 37 | ||
2. | Maltepespor | 16 | 10 | 2 | 4 | 17 | 11 | 6 | 32 | ||
3. | Belediye Derincespor | 16 | 8 | 5 | 3 | 33 | 14 | 19 | 29 | ||
4. | Vefa | 16 | 8 | 4 | 4 | 25 | 16 | 9 | 28 | ||
5. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 16 | 8 | 3 | 5 | 34 | 20 | 14 | 27 | ||
6. | Sultangazispor | 16 | 7 | 5 | 4 | 20 | 17 | 3 | 26 | ||
7. | Gaziosmanpaşa | 16 | 7 | 5 | 4 | 19 | 19 | 0 | 26 | ||
8. | Kütahyaspor | 16 | 6 | 4 | 6 | 24 | 25 | -1 | 22 | ||
9. | Başiskele Doğantepespor | 16 | 6 | 3 | 7 | 26 | 24 | 2 | 21 | ||
10. | Bornova Yeşilova | 16 | 5 | 4 | 7 | 21 | 31 | -10 | 19 | ||
11. | Çayırovaspor | 16 | 4 | 5 | 7 | 19 | 23 | -4 | 17 | ||
12. | Büyük Derbentspor | 16 | 4 | 2 | 10 | 16 | 29 | -13 | 14 | ||
13. | Bozüyük Vitraspor | 16 | 3 | 2 | 11 | 16 | 30 | -14 | 11 | ||
14. | Kütahya Çamlıcaspor | 16 | 1 | 0 | 15 | 7 | 47 | -40 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |