Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
24/02/2019 | 14:00 | Halil Akkaş Sahası | Kütahya Çamlıcaspor | 0 - 2 | Çayırovaspor | ||
24/02/2019 | 14:00 | Derbent Stadı | Büyük Derbentspor | 0 - 2 | Vefa | ||
24/02/2019 | 14:00 | Bozüyük İlçe Stadı | Bozüyük Vitraspor | 0 - 2 | Sultangazispor | ||
24/02/2019 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Maltepespor | 0 - 0 | Başiskele Doğantepespor | ||
24/02/2019 | 14:00 | Derince İlçe Stadı | Belediye Derincespor | 6 - 0 | Kütahyaspor | ||
24/02/2019 | 14:00 | Aliağa Petkim Sahası | Aliağa Futbol AŞ | 4 - 0 | TKİ Tavşanlı Linyitspor | ||
06/03/2019 | 14:00 | Yıldıztabya Stadı | Gaziosmanpaşa | 3 - 1 | Bornova Yeşilova |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Aliağa Futbol AŞ | 19 | 13 | 4 | 2 | 46 | 12 | 34 | 43 | ||
2. | Maltepespor | 19 | 12 | 3 | 4 | 21 | 12 | 9 | 39 | ||
3. | Belediye Derincespor | 19 | 10 | 6 | 3 | 41 | 15 | 26 | 36 | ||
4. | Vefa | 19 | 10 | 5 | 4 | 33 | 17 | 16 | 35 | ||
5. | Sultangazispor | 19 | 10 | 5 | 4 | 28 | 17 | 11 | 35 | ||
6. | Gaziosmanpaşa | 19 | 9 | 6 | 4 | 23 | 20 | 3 | 33 | ||
7. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 19 | 9 | 3 | 7 | 35 | 25 | 10 | 30 | ||
8. | Başiskele Doğantepespor | 19 | 7 | 4 | 8 | 28 | 27 | 1 | 25 | ||
9. | Kütahyaspor | 19 | 6 | 5 | 8 | 24 | 33 | -9 | 23 | ||
10. | Çayırovaspor | 19 | 5 | 5 | 9 | 21 | 25 | -4 | 20 | ||
11. | Bornova Yeşilova | 19 | 5 | 4 | 10 | 23 | 37 | -14 | 19 | ||
12. | Bozüyük Vitraspor | 19 | 4 | 3 | 12 | 18 | 33 | -15 | 15 | ||
13. | Büyük Derbentspor | 19 | 4 | 3 | 12 | 16 | 35 | -19 | 15 | ||
14. | Kütahya Çamlıcaspor | 19 | 1 | 0 | 18 | 7 | 56 | -49 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |