Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 2017/18
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
10/02/2018 | 14:00 | Atakum İlçe Sahası | Atakum Belediyespor | 2 - 2 | Fatsa Belediyespor | ||
11/02/2018 | 14:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Eti Lisesi Gençlikspor | 1 - 2 | Yeni Amasyaspor | ||
11/02/2018 | 14:00 | Şarkışla İlçe Stadı | Şarkışla Belediyespor | 3 - 1 | Görelespor | ||
11/02/2018 | 14:00 | Sinop Dokuzoğlu Stadı | Sinopspor | 0 - 1 | Turhalspor | ||
11/02/2018 | 14:00 | Ordu 19 Eylül Stadı | Orduspor | 0 - 1 | Ladik Belediyespor | ||
11/02/2018 | 14:00 | Ünye İlçe Stadı | Ünye 1957 Spor | 3 - 1 | Sivas Demirspor | ||
11/02/2018 | 14:00 | Bulancak İlçe Stadı S | 1926 Bulancakspor | 0 - 1 | Çarşambaspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Fatsa Belediyespor | 18 | 14 | 4 | 0 | 39 | 12 | 27 | 46 | ||
2. | Ünye 1957 Spor | 18 | 11 | 5 | 2 | 40 | 15 | 25 | 38 | ||
3. | Yeni Amasyaspor | 18 | 10 | 6 | 2 | 36 | 19 | 17 | 36 | ||
4. | Şarkışla Belediyespor | 18 | 9 | 4 | 5 | 31 | 14 | 17 | 31 | ||
5. | Ladik Belediyespor | 18 | 8 | 6 | 4 | 19 | 12 | 7 | 30 | ||
6. | Çarşambaspor | 18 | 7 | 6 | 5 | 27 | 24 | 3 | 27 | ||
7. | Atakum Belediyespor | 18 | 6 | 7 | 5 | 27 | 22 | 5 | 25 | ||
8. | 1926 Bulancakspor | 18 | 4 | 9 | 5 | 22 | 22 | 0 | 21 | ||
9. | Turhalspor | 18 | 6 | 2 | 10 | 17 | 21 | -4 | 20 | ||
10. | Görelespor | 18 | 4 | 6 | 8 | 25 | 32 | -7 | 18 | ||
11. | Sinopspor | 18 | 4 | 6 | 8 | 16 | 25 | -9 | 18 | ||
12. | Sivas Demirspor | 18 | 3 | 4 | 11 | 13 | 40 | -27 | 13 | ||
13. | Eti Lisesi Gençlikspor | 18 | 3 | 2 | 13 | 13 | 37 | -24 | 11 | ||
14. | Orduspor * | 18 | 1 | 5 | 12 | 14 | 44 | -30 | -4 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |