Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 2017/18
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
04/03/2018 | 14:00 | Bozdoğan İlçe Stadı | Bozdoğan Belediyespor | 1 - 0 | Ortaca Belediyespor | ||
04/03/2018 | 14:00 | Söke İlçe Stadı | Sökespor | 4 - 2 | Sarayköy 1926 FK | ||
04/03/2018 | 14:00 | Çal Vali Yusuf Ziya Göksu Stadı | Çal Belediyespor | 2 - 1 | Uşak Vefaspor | ||
04/03/2018 | 14:00 | Şuhut İlçe Stadı | Şuhut Belediye Hisarspor | 2 - 1 | Dikili Çandarlıgücü | ||
04/03/2018 | 14:00 | Kale İlçe Sahası | Kale Belediye Gençlikspor | 3 - 4 | Torbalıspor | ||
04/03/2018 | 14:00 | Ödemiş Saraçoğlu Stadı | Ödemişspor | 3 - 2 | Kuşadasıspor | ||
04/03/2018 | 14:00 | Yatağan İlçe Sahası | Yatağanspor | 0 - 2 | Sandıklıspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Ödemişspor | 21 | 14 | 5 | 2 | 46 | 23 | 23 | 47 | ||
2. | Kale Belediye Gençlikspor | 21 | 12 | 6 | 3 | 35 | 16 | 19 | 42 | ||
3. | Torbalıspor | 21 | 11 | 8 | 2 | 46 | 17 | 29 | 41 | ||
4. | Sökespor | 21 | 10 | 5 | 6 | 41 | 25 | 16 | 35 | ||
5. | Çal Belediyespor | 21 | 9 | 8 | 4 | 24 | 19 | 5 | 35 | ||
6. | Sandıklıspor | 21 | 9 | 6 | 6 | 34 | 19 | 15 | 33 | ||
7. | Kuşadasıspor | 21 | 8 | 6 | 7 | 24 | 25 | -1 | 30 | ||
8. | Bozdoğan Belediyespor | 21 | 8 | 4 | 9 | 29 | 28 | 1 | 28 | ||
9. | Şuhut Belediye Hisarspor | 21 | 7 | 7 | 7 | 18 | 21 | -3 | 28 | ||
10. | Yatağanspor | 21 | 5 | 9 | 7 | 25 | 23 | 2 | 24 | ||
11. | Sarayköy 1926 FK | 21 | 6 | 6 | 9 | 24 | 34 | -10 | 24 | ||
12. | Ortaca Belediyespor | 21 | 5 | 3 | 13 | 15 | 35 | -20 | 18 | ||
13. | Dikili Çandarlıgücü | 21 | 3 | 3 | 15 | 16 | 46 | -30 | 12 | ||
14. | Uşak Vefaspor | 21 | 1 | 2 | 18 | 18 | 64 | -46 | 5 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |