Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
16/10/2022 | 15:00 | Bahçe İlçe Stadı | Bahçespor | 0 - 4 | Bitexen Adana 1954 FK | ||
16/10/2022 | 15:00 | Mersin Stadyumu | Anamur Belediyespor | 0 - 0 | Kilis Belediyespor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Hadırlı Faik Algan Stadı | Hadırlıgücü | 1 - 3 | Gaziantepgücü | ||
16/10/2022 | 15:00 | Samandağ İlçe Sahası | Samandağ Gençlerbirliği | 1 - 1 | 5 Temmuz İskenderunspor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Defne Atatürk Stadı | Antakya Belediyespor FK | 0 - 0 | Homurlu 1951 Spor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Adana Vefa Tesisleri | Adana Vefa | 1 - 1 | Silifke Belediyespor | ||
16/10/2022 | 15:30 | Araban İlçe Stadı | Araban Belediyespor | 1 - 0 | Ceyhanspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Araban Belediyespor | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 7 | ||
2. | Bitexen Adana 1954 FK | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 7 | ||
3. | Silifke Belediyespor | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 7 | ||
4. | Anamur Belediyespor | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 0 | 5 | 5 | ||
5. | 5 Temmuz İskenderunspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | ||
6. | Samandağ Gençlerbirliği | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | ||
7. | Adana Vefa | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 4 | ||
8. | Antakya Belediyespor FK | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 4 | ||
9. | Homurlu 1951 Spor | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 4 | ||
10. | Kilis Belediyespor | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | ||
11. | Gaziantepgücü | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | ||
12. | Hadırlıgücü | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1 | ||
13. | Bahçespor | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | -10 | 0 | ||
14. | Ceyhanspor * | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | -7 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |