Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
09/10/2022 | 15:00 | Arifiye Kalaycı Suni Saha | Arifiye Kalaycıspor | 2 - 1 | Hendek Dereköyspor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Tekirdağ Namık Kemal Stadı | Tekirdağspor | 3 - 0 | Kazımpaşa Birlikspor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Kağıthane Yeşilce Spor Tesisleri | Bayburt 1918 FK | 4 - 3 | Bilecik 1969 Spor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Alemdağ Stadyumu | Modafen | 0 - 2 | Vefa | ||
09/10/2022 | 15:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Bahçelievlerspor | 1 - 2 | Küçükçekmece Sinopspor | ||
09/10/2022 | 15:00 | Çerkezköy Mustafa Uğraş | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 0 - 1 | Çorluspor 1947 | ||
09/10/2022 | 15:00 | Ekrem Karaberberoğlu Sahası | Serdivanspor | 0 - 2 | Hendekspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Küçükçekmece Sinopspor | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | ||
2. | Vefa | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 6 | ||
3. | Çorluspor 1947 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 6 | ||
4. | Hendekspor | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 6 | ||
5. | Tekirdağspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 4 | ||
6. | Bilecik 1969 Spor | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3 | ||
7. | Arifiye Kalaycıspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 3 | ||
8. | Serdivanspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1 | ||
9. | Kazımpaşa Birlikspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | -3 | 1 | ||
10. | Bahçelievlerspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 0 | ||
11. | Modafen | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 0 | ||
12. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 0 | ||
13. | Bayburt 1918 FK * [ligden ihraç] | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | -2 | ||
14. | Hendek Dereköyspor * | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |