Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
19/11/2022 | 14:00 | Ekrem Karaberberoğlu Sahası | Serdivanspor | 1 - 2 | Hendek Dereköyspor | ||
20/11/2022 | 14:00 | Tekirdağ Namık Kemal Stadı | Tekirdağspor | 4 - 1 | Arifiye Kalaycıspor | ||
20/11/2022 | 14:00 | Kağıthane Yeşilce Spor Tesisleri | Bayburt 1918 FK | 1 - 3 | Çerkezköy 1911 Doğanspor | ||
20/11/2022 | 14:00 | Alemdağ Stadyumu | Modafen | 1 - 1 | Bahçelievlerspor | ||
20/11/2022 | 14:00 | Şeyh Edebali Üniversitesi Sahası | Bilecik 1969 Spor | 1 - 2 | Küçükçekmece Sinopspor | ||
20/11/2022 | 14:00 | Ekrem Karaberberoğlu Sahası | Kazımpaşa Birlikspor | 1 - 1 | Çorluspor 1947 | ||
20/11/2022 | 15:00 | Fatih Mimarsinan Stadı | Vefa | 3 - 1 | Hendekspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Küçükçekmece Sinopspor | 8 | 8 | 0 | 0 | 20 | 4 | 16 | 24 | ||
2. | Vefa | 8 | 5 | 2 | 1 | 15 | 7 | 8 | 17 | ||
3. | Çorluspor 1947 | 8 | 5 | 1 | 2 | 13 | 6 | 7 | 16 | ||
4. | Arifiye Kalaycıspor | 8 | 5 | 1 | 2 | 12 | 8 | 4 | 16 | ||
5. | Tekirdağspor | 8 | 4 | 2 | 2 | 15 | 10 | 5 | 14 | ||
6. | Bilecik 1969 Spor | 8 | 3 | 2 | 3 | 14 | 11 | 3 | 11 | ||
7. | Hendekspor | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 | 11 | -4 | 11 | ||
8. | Bahçelievlerspor | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | 9 | -1 | 9 | ||
9. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 8 | 3 | 0 | 5 | 7 | 8 | -1 | 9 | ||
10. | Serdivanspor | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 14 | -7 | 8 | ||
11. | Hendek Dereköyspor * | 8 | 3 | 0 | 5 | 12 | 12 | 0 | 6 | ||
12. | Kazımpaşa Birlikspor | 8 | 1 | 3 | 4 | 6 | 13 | -7 | 6 | ||
13. | Bayburt 1918 FK * [ligden ihraç] | 8 | 2 | 1 | 5 | 10 | 18 | -8 | 1 | ||
14. | Modafen | 8 | 0 | 1 | 7 | 3 | 18 | -15 | 1 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |