Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
09/12/2018 | 14:00 | Yıldıztabya Stadı | Gaziosmanpaşa | 1 - 0 | Kütahya Çamlıcaspor | ||
09/12/2018 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Maltepespor | 1 - 0 | Büyük Derbentspor | ||
09/12/2018 | 14:00 | Tavşanlı Ada Stadı | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 1 - 1 | Bozüyük Vitraspor | ||
09/12/2018 | 14:00 | Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı | Başiskele Doğantepespor | 1 - 2 | Sultangazispor | ||
09/12/2018 | 14:00 | Yusuf Tırpancı Sahası | Bornova Yeşilova | 1 - 1 | Vefa | ||
09/12/2018 | 14:00 | Halil Akkaş Sahası | Kütahyaspor | 2 - 2 | Çayırovaspor | ||
09/12/2018 | 14:00 | Derince İlçe Stadı | Belediye Derincespor | 0 - 1 | Aliağa Futbol AŞ |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Aliağa Futbol AŞ | 12 | 8 | 3 | 1 | 28 | 6 | 22 | 27 | ||
2. | Maltepespor | 12 | 8 | 2 | 2 | 14 | 7 | 7 | 26 | ||
3. | Vefa | 12 | 7 | 4 | 1 | 20 | 7 | 13 | 25 | ||
4. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 12 | 7 | 1 | 4 | 29 | 17 | 12 | 22 | ||
5. | Başiskele Doğantepespor | 12 | 6 | 3 | 3 | 25 | 16 | 9 | 21 | ||
6. | Belediye Derincespor | 12 | 5 | 4 | 3 | 24 | 12 | 12 | 19 | ||
7. | Kütahyaspor | 12 | 5 | 3 | 4 | 21 | 18 | 3 | 18 | ||
8. | Sultangazispor | 12 | 5 | 3 | 4 | 16 | 16 | 0 | 18 | ||
9. | Gaziosmanpaşa | 12 | 4 | 4 | 4 | 11 | 14 | -3 | 16 | ||
10. | Bornova Yeşilova | 12 | 3 | 3 | 6 | 12 | 27 | -15 | 12 | ||
11. | Büyük Derbentspor | 12 | 3 | 2 | 7 | 10 | 22 | -12 | 11 | ||
12. | Çayırovaspor | 12 | 2 | 4 | 6 | 14 | 21 | -7 | 10 | ||
13. | Bozüyük Vitraspor | 12 | 1 | 2 | 9 | 9 | 22 | -13 | 5 | ||
14. | Kütahya Çamlıcaspor | 12 | 1 | 0 | 11 | 5 | 33 | -28 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |