Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
19/01/2019 | 14:00 | Halil Akkaş Sahası | Kütahyaspor | 1 - 5 | Bornova Yeşilova | ||
20/01/2019 | 14:00 | Halil Akkaş Sahası | Kütahya Çamlıcaspor | 0 - 5 | Aliağa Futbol AŞ | ||
20/01/2019 | 14:00 | Derbent Stadı | Büyük Derbentspor | 1 - 2 | Belediye Derincespor | ||
20/01/2019 | 14:00 | Cebeci Spor Kompleksi S | Sultangazispor | 2 - 0 | Maltepespor | ||
20/01/2019 | 14:00 | İBB Şenlikköy Stadı | Vefa | 1 - 4 | TKİ Tavşanlı Linyitspor | ||
20/01/2019 | 14:00 | Çayırova Kuştepe Stadı | Çayırovaspor | 2 - 0 | Başiskele Doğantepespor | ||
30/01/2019 | 14:00 | Bozüyük İlçe Stadı | Bozüyük Vitraspor | 1 - 2 | Gaziosmanpaşa |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Aliağa Futbol AŞ | 14 | 10 | 3 | 1 | 35 | 7 | 28 | 33 | ||
2. | Vefa | 14 | 8 | 4 | 2 | 23 | 12 | 11 | 28 | ||
3. | Maltepespor | 14 | 8 | 2 | 4 | 15 | 11 | 4 | 26 | ||
4. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 14 | 8 | 1 | 5 | 33 | 19 | 14 | 25 | ||
5. | Belediye Derincespor | 14 | 7 | 4 | 3 | 28 | 14 | 14 | 25 | ||
6. | Sultangazispor | 14 | 7 | 3 | 4 | 19 | 16 | 3 | 24 | ||
7. | Gaziosmanpaşa | 14 | 6 | 4 | 4 | 15 | 16 | -1 | 22 | ||
8. | Başiskele Doğantepespor | 14 | 6 | 3 | 5 | 26 | 20 | 6 | 21 | ||
9. | Kütahyaspor | 14 | 5 | 3 | 6 | 23 | 25 | -2 | 18 | ||
10. | Çayırovaspor | 14 | 4 | 4 | 6 | 18 | 21 | -3 | 16 | ||
11. | Bornova Yeşilova | 14 | 4 | 3 | 7 | 17 | 30 | -13 | 15 | ||
12. | Büyük Derbentspor | 14 | 3 | 2 | 9 | 12 | 26 | -14 | 11 | ||
13. | Bozüyük Vitraspor | 14 | 2 | 2 | 10 | 12 | 25 | -13 | 8 | ||
14. | Kütahya Çamlıcaspor | 14 | 1 | 0 | 13 | 6 | 40 | -34 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |