Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
09/02/2019 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Maltepespor | 2 - 0 | Kütahyaspor | ||
10/02/2019 | 13:00 | Dikili Erdal İnönü Stadı S | Aliağa Futbol AŞ | 3 - 1 | Başiskele Doğantepespor | ||
10/02/2019 | 14:00 | Halil Akkaş Sahası | Kütahya Çamlıcaspor | 0 - 2 | Sultangazispor | ||
10/02/2019 | 14:00 | Derbent Stadı | Büyük Derbentspor | 0 - 0 | Bozüyük Vitraspor | ||
10/02/2019 | 14:00 | Tavşanlı Ada Stadı | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 1 - 0 | Bornova Yeşilova | ||
10/02/2019 | 14:00 | Yıldıztabya Stadı | Gaziosmanpaşa | 1 - 0 | Çayırovaspor | ||
10/02/2019 | 14:00 | Derince İlçe Stadı | Belediye Derincespor | 1 - 1 | Vefa |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Aliağa Futbol AŞ | 17 | 12 | 4 | 1 | 41 | 10 | 31 | 40 | ||
2. | Maltepespor | 17 | 11 | 2 | 4 | 19 | 11 | 8 | 35 | ||
3. | Belediye Derincespor | 17 | 8 | 6 | 3 | 34 | 15 | 19 | 30 | ||
4. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 17 | 9 | 3 | 5 | 35 | 20 | 15 | 30 | ||
5. | Vefa | 17 | 8 | 5 | 4 | 26 | 17 | 9 | 29 | ||
6. | Sultangazispor | 17 | 8 | 5 | 4 | 22 | 17 | 5 | 29 | ||
7. | Gaziosmanpaşa | 17 | 8 | 5 | 4 | 20 | 19 | 1 | 29 | ||
8. | Kütahyaspor | 17 | 6 | 4 | 7 | 24 | 27 | -3 | 22 | ||
9. | Başiskele Doğantepespor | 17 | 6 | 3 | 8 | 27 | 27 | 0 | 21 | ||
10. | Bornova Yeşilova | 17 | 5 | 4 | 8 | 21 | 32 | -11 | 19 | ||
11. | Çayırovaspor | 17 | 4 | 5 | 8 | 19 | 24 | -5 | 17 | ||
12. | Büyük Derbentspor | 17 | 4 | 3 | 10 | 16 | 29 | -13 | 15 | ||
13. | Bozüyük Vitraspor | 17 | 3 | 3 | 11 | 16 | 30 | -14 | 12 | ||
14. | Kütahya Çamlıcaspor | 17 | 1 | 0 | 16 | 7 | 49 | -42 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |