Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
14/04/2019 | 15:00 | Halil Akkaş Sahası | Kütahya Çamlıcaspor | 2 - 1 | Gaziosmanpaşa | ||
14/04/2019 | 15:00 | Derbent Stadı | Büyük Derbentspor | 0 - 1 | Maltepespor | ||
14/04/2019 | 15:00 | Bozüyük İlçe Stadı | Bozüyük Vitraspor | 0 - 0 | TKİ Tavşanlı Linyitspor | ||
14/04/2019 | 15:00 | Cebeci Spor Kompleksi | Sultangazispor | 2 - 1 | Başiskele Doğantepespor | ||
14/04/2019 | 15:00 | İBB Şenlikköy Stadı | Vefa | 2 - 1 | Bornova Yeşilova | ||
14/04/2019 | 15:00 | Çayırova Kuştepe Stadı | Çayırovaspor | 3 - 4 | Kütahyaspor | ||
14/04/2019 | 15:00 | Aliağa Atatürk Stadı | Aliağa Futbol AŞ | 1 - 2 | Belediye Derincespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Belediye Derincespor | 25 | 16 | 6 | 3 | 57 | 17 | 40 | 54 | ||
2. | Aliağa Futbol AŞ | 25 | 15 | 5 | 5 | 54 | 18 | 36 | 50 | ||
3. | Maltepespor | 25 | 15 | 4 | 6 | 30 | 20 | 10 | 49 | ||
4. | Sultangazispor | 25 | 14 | 6 | 5 | 37 | 23 | 14 | 48 | ||
5. | Vefa | 25 | 13 | 8 | 4 | 39 | 20 | 19 | 47 | ||
6. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 25 | 12 | 5 | 8 | 47 | 28 | 19 | 41 | ||
7. | Başiskele Doğantepespor | 25 | 10 | 5 | 10 | 35 | 33 | 2 | 35 | ||
8. | Kütahyaspor | 25 | 9 | 6 | 10 | 37 | 42 | -5 | 33 | ||
9. | Gaziosmanpaşa | 25 | 9 | 6 | 10 | 27 | 35 | -8 | 33 | ||
10. | Çayırovaspor | 25 | 7 | 5 | 13 | 29 | 36 | -7 | 26 | ||
11. | Bornova Yeşilova | 25 | 7 | 5 | 13 | 30 | 44 | -14 | 26 | ||
12. | Bozüyük Vitraspor | 25 | 6 | 6 | 13 | 25 | 36 | -11 | 24 | ||
13. | Büyük Derbentspor | 25 | 4 | 5 | 16 | 18 | 46 | -28 | 17 | ||
14. | Kütahya Çamlıcaspor | 25 | 2 | 0 | 23 | 9 | 76 | -67 | 6 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |