Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
11/11/2018 | 14:00 | Yusuf Tırpancı Sahası | Bornova Yeşilova | 4 - 1 | Kütahya Çamlıcaspor | ||
11/11/2018 | 14:00 | Halil Akkaş Sahası | Kütahyaspor | 3 - 2 | Büyük Derbentspor | ||
11/11/2018 | 14:00 | Çayırova Kuştepe Stadı | Çayırovaspor | 2 - 1 | Bozüyük Vitraspor | ||
11/11/2018 | 14:00 | Tavşanlı Ada Stadı | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 1 - 2 | Gaziosmanpaşa | ||
11/11/2018 | 14:00 | Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı | Başiskele Doğantepespor | 2 - 2 | Belediye Derincespor | ||
11/11/2018 | 15:00 | İBB Şenlikköy Stadı | Vefa | 1 - 0 | Sultangazispor | ||
11/11/2018 | 15:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Maltepespor | 1 - 4 | Aliağa Futbol AŞ |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Aliağa Futbol AŞ | 8 | 6 | 1 | 1 | 23 | 4 | 19 | 19 | ||
2. | Vefa | 8 | 6 | 1 | 1 | 16 | 4 | 12 | 19 | ||
3. | Belediye Derincespor | 8 | 4 | 4 | 0 | 20 | 6 | 14 | 16 | ||
4. | Maltepespor | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | 16 | ||
5. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 8 | 4 | 0 | 4 | 18 | 15 | 3 | 12 | ||
6. | Başiskele Doğantepespor | 8 | 3 | 3 | 2 | 15 | 12 | 3 | 12 | ||
7. | Gaziosmanpaşa | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 8 | 1 | 12 | ||
8. | Sultangazispor | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 11 | ||
9. | Kütahyaspor | 8 | 3 | 1 | 4 | 16 | 15 | 1 | 10 | ||
10. | Büyük Derbentspor | 8 | 3 | 1 | 4 | 9 | 15 | -6 | 10 | ||
11. | Bornova Yeşilova | 8 | 3 | 0 | 5 | 11 | 24 | -13 | 9 | ||
12. | Çayırovaspor | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 14 | -5 | 8 | ||
13. | Kütahya Çamlıcaspor | 8 | 1 | 0 | 7 | 5 | 23 | -18 | 3 | ||
14. | Bozüyük Vitraspor | 8 | 0 | 1 | 7 | 5 | 17 | -12 | 1 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |