Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
01/12/2019 | 14:00 | Çerkezköy Mustafa Uğraş | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 1 - 0 | Bigaspor | ||
01/12/2019 | 14:00 | Uzunköprü Ergene Stadı | Uzunköprüspor | 1 - 3 | Arnavutköy Bld Gençlikspor | ||
01/12/2019 | 14:00 | Karamürsel İlçe Stadı | Karamürselspor | 0 - 1 | Tekirdağspor | ||
01/12/2019 | 14:00 | Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı | Ortaköyspor | 2 - 2 | Vizespor | ||
01/12/2019 | 14:00 | Lüleburgaz 8 Kasım Stadı | Lüleburgazspor | 2 - 0 | Alibeyköyspor | ||
01/12/2019 | 14:00 | Beylerbeyi 75.Yıl Stadı | Çengelköyspor | 1 - 0 | Başiskele Doğantepespor | ||
01/12/2019 | 14:00 | Bozcaada 20 Eylül Stadı | Bozcaadaspor | 2 - 1 | Edirnespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 11 | 6 | 4 | 1 | 22 | 12 | 10 | 22 | ||
2. | Bigaspor | 11 | 5 | 5 | 1 | 20 | 8 | 12 | 20 | ||
3. | Tekirdağspor | 11 | 6 | 2 | 3 | 17 | 10 | 7 | 20 | ||
4. | Edirnespor | 11 | 5 | 3 | 3 | 21 | 15 | 6 | 18 | ||
5. | Çengelköyspor | 11 | 4 | 6 | 1 | 13 | 7 | 6 | 18 | ||
6. | Ortaköyspor | 11 | 3 | 7 | 1 | 16 | 9 | 7 | 16 | ||
7. | Alibeyköyspor | 11 | 4 | 2 | 5 | 12 | 12 | 0 | 14 | ||
8. | Karamürselspor | 11 | 4 | 2 | 5 | 12 | 14 | -2 | 14 | ||
9. | Lüleburgazspor | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 19 | -5 | 14 | ||
10. | Bozcaadaspor | 11 | 3 | 4 | 4 | 10 | 15 | -5 | 13 | ||
11. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 16 | -4 | 12 | ||
12. | Uzunköprüspor | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 17 | -5 | 11 | ||
13. | Başiskele Doğantepespor | 11 | 2 | 3 | 6 | 11 | 24 | -13 | 9 | ||
14. | Vizespor | 11 | 0 | 5 | 6 | 10 | 24 | -14 | 5 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |