Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Adıyamanspor | 0 - 3* | Arapgirspor | |||||
Elazığ Aksaray Gençlikspor | 3 - 0* | Akçadağspor | |||||
26/11/2022 | 13:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya İdman Yurdu | 1 - 1 | Elbistanspor | ||
27/11/2022 | 13:00 | K.Maraş Merkez Saha | Kahramanmaraş İstiklalspor | 1 - 0 | Viranşehir Belediyespor | ||
27/11/2022 | 13:00 | Bingöl Şehir Stadı | 12 Bingölspor | 2 - 1 | Fırat Üniversitesi | ||
27/11/2022 | 13:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 0 - 1 | Dersimspor | ||
27/11/2022 | 13:00 | Siverek Firkan Tüysüz Stadı | Siverek Belediyespor | 2 - 1 | Kahta 02 Spor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kahramanmaraş İstiklalspor | 9 | 9 | 0 | 0 | 22 | 1 | 21 | 27 | ||
2. | Elazığ Aksaray Gençlikspor | 9 | 8 | 0 | 1 | 20 | 9 | 11 | 24 | ||
3. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 9 | 7 | 0 | 2 | 11 | 3 | 8 | 21 | ||
4. | Dersimspor | 9 | 6 | 2 | 1 | 15 | 5 | 10 | 20 | ||
5. | Siverek Belediyespor | 9 | 6 | 1 | 2 | 10 | 4 | 6 | 19 | ||
6. | Arapgirspor | 9 | 5 | 1 | 3 | 11 | 7 | 4 | 16 | ||
7. | 12 Bingölspor | 9 | 4 | 1 | 4 | 9 | 10 | -1 | 13 | ||
8. | Viranşehir Belediyespor | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 7 | 4 | 11 | ||
9. | Fırat Üniversitesi | 9 | 2 | 1 | 6 | 10 | 12 | -2 | 7 | ||
10. | Malatya İdman Yurdu | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | 13 | -5 | 7 | ||
11. | Elbistanspor | 9 | 2 | 1 | 6 | 5 | 11 | -6 | 7 | ||
12. | Kahta 02 Spor | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | 15 | -7 | 7 | ||
13. | Adıyamanspor * [ligden ihraç] | 10 | 1 | 1 | 8 | 3 | 23 | -20 | 1 | ||
14. | Akçadağspor * [ligden ihraç] | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 29 | -29 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |