Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
20/12/2023 | 14:00 | Şehit İlyas Bayraktutar (Yuvacık)Stadı | Yuvacıkspor | 2 - 5 | İFA | ||
20/12/2023 | 14:00 | Dilovası Şehit Nihat Karadaş Sahası | Diliskelesispor | 1 - 3 | Sarayspor 1953 | ||
20/12/2023 | 14:00 | Gebze Alaettin Kurt Stadı | Gebzespor | 4 - 0 | Uzunköprüspor | ||
20/12/2023 | 14:00 | Keşan Atatürk Stadı | Keşan Spor | 1 - 1 | Gölcükspor | ||
20/12/2023 | 14:00 | Lüleburgaz 8 Kasım Stadı | Lüleburgazspor | 0 - 4 | Taçspor | ||
20/12/2023 | 14:00 | Çorlu General Basri Saran Suni | Çorluspor 1947 | 5 - 0 | Babaeskispor | ||
20/12/2023 | 14:30 | Feriköy Stadı | Feriköy | 1 - 0 | Kullar 1975 Spor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Çorluspor 1947 | 12 | 9 | 1 | 2 | 31 | 8 | 23 | 28 | ||
2. | Gebzespor | 11 | 9 | 1 | 1 | 18 | 2 | 16 | 28 | ||
3. | Feriköy | 11 | 8 | 1 | 2 | 23 | 10 | 13 | 25 | ||
4. | Diliskelesispor | 11 | 7 | 0 | 4 | 19 | 8 | 11 | 21 | ||
5. | İFA | 11 | 6 | 3 | 2 | 18 | 9 | 9 | 21 | ||
6. | Taçspor | 12 | 6 | 1 | 5 | 13 | 8 | 5 | 19 | ||
7. | Kapaklıspor | 11 | 5 | 1 | 5 | 23 | 19 | 4 | 16 | ||
8. | Kullar 1975 Spor | 11 | 4 | 3 | 4 | 14 | 10 | 4 | 15 | ||
9. | Gölcükspor | 11 | 4 | 3 | 4 | 13 | 12 | 1 | 15 | ||
10. | Yuvacıkspor | 12 | 4 | 1 | 7 | 13 | 19 | -6 | 13 | ||
11. | Keşan Spor | 11 | 3 | 3 | 5 | 17 | 13 | 4 | 12 | ||
12. | Sarayspor 1953 * | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | 16 | -3 | 11 | ||
13. | Uzunköprüspor | 11 | 2 | 0 | 9 | 7 | 23 | -16 | 6 | ||
14. | Babaeskispor | 11 | 1 | 0 | 10 | 4 | 36 | -32 | 3 | ||
15. | Lüleburgazspor * | 11 | 1 | 2 | 8 | 6 | 39 | -33 | 2 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |