Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
30/12/2023 | 14:00 | Şehit İlyas Bayraktutar (Yuvacık)Stadı | Yuvacıkspor | 1 - 3 | Çorluspor 1947 | ||
30/12/2023 | 14:00 | Dilovası Şehit Nihat Karadaş Sahası | Diliskelesispor | 5 - 1 | Babaeskispor | ||
30/12/2023 | 14:00 | Gebze Alaettin Kurt Stadı S | Gebzespor | 5 - 0 | İFA | ||
30/12/2023 | 14:00 | Keşan Atatürk Stadı | Keşan Spor | 1 - 0 | Sarayspor 1953 | ||
30/12/2023 | 14:00 | Lüleburgaz 8 Kasım Stadı | Lüleburgazspor | 1 - 2 | Gölcükspor | ||
30/12/2023 | 14:00 | Kapaklı İlçe Suni | Kapaklıspor | 0 - 2 | Kullar 1975 Spor | ||
30/12/2023 | 14:30 | Feriköy Stadı | Feriköy | 2 - 0 | Uzunköprüspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Gebzespor | 13 | 11 | 1 | 1 | 25 | 3 | 22 | 34 | ||
2. | Çorluspor 1947 | 13 | 10 | 1 | 2 | 34 | 9 | 25 | 31 | ||
3. | Feriköy | 13 | 10 | 1 | 2 | 30 | 10 | 20 | 31 | ||
4. | Diliskelesispor | 13 | 8 | 1 | 4 | 24 | 9 | 15 | 25 | ||
5. | Taçspor | 13 | 7 | 1 | 5 | 21 | 8 | 13 | 22 | ||
6. | İFA | 13 | 6 | 4 | 3 | 18 | 14 | 4 | 22 | ||
7. | Kullar 1975 Spor | 13 | 6 | 3 | 4 | 23 | 10 | 13 | 21 | ||
8. | Gölcükspor | 13 | 5 | 3 | 5 | 15 | 18 | -3 | 18 | ||
9. | Keşan Spor | 13 | 4 | 4 | 5 | 18 | 13 | 5 | 16 | ||
10. | Kapaklıspor | 13 | 5 | 1 | 7 | 23 | 29 | -6 | 16 | ||
11. | Yuvacıkspor | 14 | 5 | 1 | 8 | 17 | 23 | -6 | 16 | ||
12. | Sarayspor 1953 * | 13 | 4 | 2 | 7 | 14 | 19 | -5 | 11 | ||
13. | Uzunköprüspor | 13 | 2 | 1 | 10 | 7 | 25 | -18 | 7 | ||
14. | Babaeskispor | 13 | 1 | 0 | 12 | 6 | 44 | -38 | 3 | ||
15. | Lüleburgazspor * | 13 | 1 | 2 | 10 | 7 | 48 | -41 | 2 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |