Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
10/03/2024 | 14:00 | Keşan Atatürk Stadı | Keşan Spor | 1 - 1 | Feriköy | ||
10/03/2024 | 14:00 | Gebze Alaettin Kurt Stadı | Gebzespor | 11 - 0 | Lüleburgazspor | ||
10/03/2024 | 14:00 | Dilovası Şehit Nihat Karadaş Sahası | Diliskelesispor | 3 - 1 | Kapaklıspor | ||
10/03/2024 | 14:00 | Şehit İlyas Bayraktutar (Yuvacık)Stadı | Yuvacıkspor | 0 - 4 | Taçspor | ||
10/03/2024 | 14:00 | Çorlu General Basri Saran Suni | Çorluspor 1947 | 2 - 0 | Kullar 1975 Spor | ||
10/03/2024 | 14:00 | Babaeski 100.Yıl Stadı | Babaeskispor | 0 - 3 | Gölcükspor | ||
10/03/2024 | 15:00 | İFA Sahası | İFA | 1 - 0 | Uzunköprüspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Çorluspor 1947 | 21 | 16 | 3 | 2 | 54 | 11 | 43 | 51 | ||
2. | Gebzespor | 20 | 16 | 1 | 3 | 55 | 7 | 48 | 49 | ||
3. | Feriköy | 21 | 13 | 4 | 4 | 43 | 19 | 24 | 43 | ||
4. | İFA | 21 | 11 | 7 | 3 | 36 | 19 | 17 | 40 | ||
5. | Taçspor | 21 | 12 | 3 | 6 | 37 | 13 | 24 | 39 | ||
6. | Diliskelesispor | 20 | 11 | 3 | 6 | 34 | 17 | 17 | 36 | ||
7. | Gölcükspor | 20 | 10 | 4 | 6 | 28 | 22 | 6 | 34 | ||
8. | Kullar 1975 Spor | 20 | 9 | 4 | 7 | 39 | 18 | 21 | 31 | ||
9. | Kapaklıspor | 21 | 9 | 1 | 11 | 40 | 40 | 0 | 28 | ||
10. | Keşan Spor | 20 | 7 | 6 | 7 | 28 | 24 | 4 | 27 | ||
11. | Yuvacıkspor | 21 | 6 | 1 | 14 | 23 | 42 | -19 | 19 | ||
12. | Sarayspor 1953 * | 20 | 5 | 3 | 12 | 19 | 30 | -11 | 15 | ||
13. | Uzunköprüspor | 20 | 4 | 2 | 14 | 10 | 34 | -24 | 14 | ||
14. | Babaeskispor | 21 | 1 | 1 | 19 | 9 | 80 | -71 | 4 | ||
15. | Lüleburgazspor * | 21 | 1 | 3 | 17 | 8 | 87 | -79 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |