Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2023/24
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Ovacık Belediye Munzurspor | 0 - 3* | Dersimspor | |||||
24/03/2024 | 14:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatyaspor | 1 - 0 | Hacılar Erciyes Gençlikspor | ||
24/03/2024 | 14:00 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Erzincan Ulalarspor | 0 - 2 | 12 Bingölspor | ||
24/03/2024 | 14:00 | Elazığ Gençlik Merkezi Sahası | Elazığ Aksaray Gençlikspor | 1 - 2 | Yozgat Belediyesi Bozokspor | ||
24/03/2024 | 14:00 | Genç İlçe Sahası | Murat 2020 Gençspor | 3 - 1 | Başarı Otomotiv Rüstempaşa | ||
24/03/2024 | 14:00 | Develi İlçe Stadı | Develigücü | 2 - 0 | Kangal Termikspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Yozgat Belediyesi Bozokspor | 20 | 18 | 1 | 1 | 54 | 10 | 44 | 55 | ||
2. | 12 Bingölspor | 20 | 16 | 2 | 2 | 54 | 8 | 46 | 50 | ||
3. | Malatyaspor | 19 | 12 | 4 | 3 | 38 | 11 | 27 | 40 | ||
4. | Hacılar Erciyes Gençlikspor | 20 | 11 | 4 | 5 | 43 | 14 | 29 | 37 | ||
5. | Develigücü | 20 | 10 | 5 | 5 | 38 | 17 | 21 | 35 | ||
6. | Murat 2020 Gençspor * | 20 | 11 | 3 | 6 | 35 | 22 | 13 | 33 | ||
7. | Elazığ Aksaray Gençlikspor | 19 | 5 | 7 | 7 | 26 | 24 | 2 | 22 | ||
8. | Başarı Otomotiv Rüstempaşa | 19 | 6 | 3 | 10 | 28 | 42 | -14 | 21 | ||
9. | Kangal Termikspor | 19 | 5 | 5 | 9 | 23 | 31 | -8 | 20 | ||
10. | Dersimspor | 19 | 6 | 2 | 11 | 22 | 44 | -22 | 20 | ||
11. | Erzincan Ulalarspor * | 19 | 4 | 6 | 9 | 27 | 34 | -7 | 15 | ||
12. | Hekimhan Belediyespor * [ligden ihraç] | 20 | 1 | 0 | 19 | 4 | 75 | -71 | 0 | ||
13. | Ovacık Belediye Munzurspor * [ligden ihraç] | 20 | 0 | 0 | 20 | 1 | 67 | -66 | -3 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |