Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 2015/16
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
07/11/2015 | 12:30 | Bayburt Sentetik Saha | Konursuspor | 0 - 3 | Arhavispor | ||
07/11/2015 | 12:30 | Akçaabat Fatih Stadı | Zağnosspor | 4 - 0 | Serhat Ardahanspor | ||
07/11/2015 | 13:00 | Trabzon ASKF Sahası | Trabzon Ortahisar Kanuni FK | 4 - 0 | Smart Holding Çayelispor | ||
08/11/2015 | 12:30 | Ardeşen Vali Erdal Ata Stadı | Ardeşenspor | 4 - 0 | Gümüşhane Türk Telekom | ||
08/11/2015 | 12:30 | Kışla Semt Sahası | Iğdır Arasspor | 3 - 0 | Maçkaspor | ||
08/11/2015 | 12:30 | Sarıkamış İlçe Stadı | Sarıkamış Belediyespor | 0 - 0 | Araklı 1961 Spor | ||
08/11/2015 | 12:30 | Tercan İlçe Stadı | Tercan 17 Şubatspor | 0 - 0 | Aşkale Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Zağnosspor | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 3 | 13 | 16 | ||
2. | Araklı 1961 Spor | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 0 | 7 | 12 | ||
3. | Iğdır Arasspor | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 3 | 6 | 12 | ||
4. | Trabzon Ortahisar Kanuni FK | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 4 | 10 | 11 | ||
5. | Sarıkamış Belediyespor | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 5 | 3 | 11 | ||
6. | Ardeşenspor | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 4 | 6 | 10 | ||
7. | Serhat Ardahanspor | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 10 | ||
8. | Maçkaspor | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 10 | ||
9. | Arhavispor | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 7 | ||
10. | Smart Holding Çayelispor | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 10 | -6 | 5 | ||
11. | Gümüşhane Türk Telekom | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 13 | -9 | 3 | ||
12. | Konursuspor | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 16 | -11 | 3 | ||
13. | Tercan 17 Şubatspor | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 12 | -9 | 1 | ||
14. | Aşkale Belediyespor * | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 13 | -8 | -1 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |