Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Pütürge Belediyespor | 3 - 0* | 1920 Maraşspor | |||||
Sürsürüspor | 0 - 3* | Gaziantepspor | |||||
15/12/2019 | 14:00 | Elbistan İlçe Stadı | Elbistanspor | 2 - 1 | Nizipspor | ||
15/12/2019 | 14:00 | Adıyaman Atatürk Stadı | Kahta 02 Spor | 2 - 1 | Siverek Belediyespor | ||
15/12/2019 | 14:00 | Kilis 7 Aralık Stadı | Kilis Belediyespor | 2 - 0 | Fırat Üniversitesi | ||
15/12/2019 | 14:00 | ŞUTİM 1 Nolu Saha | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 1 - 1 | Adıyaman 1954 Spor | ||
15/12/2019 | 14:00 | Gazikent Sahası | Gaziantep Ankasspor | 2 - 1 | Malatya İdman Yurdu |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Adıyaman 1954 Spor | 13 | 10 | 3 | 0 | 34 | 6 | 28 | 33 | ||
2. | Kahta 02 Spor | 13 | 10 | 2 | 1 | 34 | 6 | 28 | 32 | ||
3. | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 13 | 7 | 5 | 1 | 22 | 5 | 17 | 26 | ||
4. | Gaziantep Ankasspor | 13 | 8 | 2 | 3 | 23 | 14 | 9 | 26 | ||
5. | Siverek Belediyespor | 13 | 7 | 4 | 2 | 24 | 10 | 14 | 25 | ||
6. | Fırat Üniversitesi | 13 | 7 | 2 | 4 | 20 | 16 | 4 | 23 | ||
7. | Elbistanspor | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 22 | -5 | 18 | ||
8. | Nizipspor | 13 | 5 | 2 | 6 | 20 | 19 | 1 | 17 | ||
9. | Kilis Belediyespor | 13 | 5 | 1 | 7 | 23 | 21 | 2 | 16 | ||
10. | Malatya İdman Yurdu | 13 | 4 | 1 | 8 | 11 | 13 | -2 | 13 | ||
11. | Pütürge Belediyespor * | 13 | 3 | 1 | 9 | 11 | 28 | -17 | 7 | ||
12. | Sürsürüspor * [ligden ihraç] | 13 | 4 | 0 | 9 | 11 | 27 | -16 | 6 | ||
13. | 1920 Maraşspor * [ligden ihraç] | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 | 42 | -42 | -6 | ||
14. | Gaziantepspor * [ligden ihraç] | 14 | 3 | 0 | 11 | 16 | 43 | -27 | -15 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |