Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
1920 Maraşspor | 0 - 3* | Gaziantepspor | |||||
12/10/2019 | 15:00 | Elazığ Gençlik Merkezi Sahası | Sürsürüspor | 1 - 0 | Gaziantep Ankasspor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Kilis 7 Aralık Stadı | Kilis Belediyespor | 1 - 3 | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Nizip İlçe Stadı | Nizipspor | 0 - 0 | Fırat Üniversitesi | ||
13/10/2019 | 15:00 | Pütürge İlçe Stadı | Pütürge Belediyespor | 0 - 2 | Adıyaman 1954 Spor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Kahta İlçe Stadı | Kahta 02 Spor | 1 - 0 | Malatya İdman Yurdu | ||
13/10/2019 | 15:00 | Siverek Firkan Tüysüz Stadı | Siverek Belediyespor | 2 - 0 | Elbistanspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kahta 02 Spor | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 2 | 11 | 10 | ||
2. | Siverek Belediyespor | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 0 | 8 | 10 | ||
3. | Adıyaman 1954 Spor | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 10 | ||
4. | Nizipspor | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 2 | 4 | 8 | ||
5. | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 7 | ||
6. | Gaziantep Ankasspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 7 | ||
7. | Fırat Üniversitesi | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 7 | ||
8. | Elbistanspor | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 3 | 1 | 5 | ||
9. | Malatya İdman Yurdu | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 3 | ||
10. | Sürsürüspor * [ligden ihraç] | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 0 | ||
11. | Pütürge Belediyespor * | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 0 | ||
12. | Kilis Belediyespor | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 11 | -9 | 0 | ||
13. | 1920 Maraşspor * [ligden ihraç] | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 15 | -15 | -6 | ||
14. | Gaziantepspor * [ligden ihraç] | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 17 | -12 | -21 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |